Vaktliste - Funksjonærer 2024
Utskriftsvennlig side
Sist oppdatert 24.04.2019 23:24:17.
Søk:
(Jokertegn:
?*
)
Totalt
684
vakter
Vaktnr
Dag
Sted
Funksjon
Start
Slutt
Navn
Lag
A
5369
Lørdag
Kringsjåhallen bane 2
Banesekretariat
07:15
11:15
Alhaug, Eivind
G2008
1100
Lørdag
Kringsjå skole
Innkvartering - Skolevakt
18:00
21:30
Allum, Caroline
J2006
3072
Søndag
Skogenhallen
servering - Kiosk
06:45
11:30
Allum, Caroline
J2006
3331
Søndag
Krinsgjåhallen
Arena - Vakter
12:00
16:00
Alsvik, Børge
J2010
7104
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
11:30
16:00
Alsvik, Børge
J2010
5001
Fredag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
17:00
21:15
Alver, Morten
J2010
2106
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
07:30
12:30
Andersen, Lene
J2009
9000
Hele turneringa
Alle steder
Fotografering
16:00
19:30
Andersen, Samuel
J2011
5021
Lørdag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
07:00
11:30
Andreassen, Henrik
J2008
2121
Søndag
HÃ¥kons Hall
Arena - Vakter
07:30
12:30
Anfinsen, Bodil
J2004
5019
Fredag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
15:30
20:00
Antonsen, Jon Eivind
G2006
4001
Fredag
HÃ¥kons Hall
Hovedsekr. Økonomi
18:00
23:00
Arntzen, Marianne
J2005
4108
Søndag
HÃ¥kons Hall
Hovedsekr. Økonomi
08:00
13:00
Arntzen, Marianne
J2005
4113
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Hovedsekr. Økonomi
13:00
17:00
Arntzen, Marianne
J2005
B
3101
Lørdag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:00
14:00
Backstrøm, Liv
J2006
3134
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:00
12:00
Backstrøm, Liv
J2006
3182
Fredag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
17:00
20:00
Backstrøm, Liv
J2006
3402
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Innkvartering team
08:00
16:00
Bakke, Asbjørn
G1999
3406
Søndag
HÃ¥kons Hall
Innkvartering team
08:00
12:00
Bakke, Asbjørn
G1999
3413
Fredag
HÃ¥kons Hall
Innkvartering team
16:00
21:00
Bakke, Asbjørn
G1999
2039
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Bakke, Jørgen Andreas
Herrer
2002
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Bakke, Kristian Magnus
G1999
5045
Lørdag
Skogenhallen
servering - Kiosk
07:15
10:30
Bakke, Patrick
J2008
5224
Fredag
Kringsjåhallen bane 2
Banesekretariat
17:30
21:00
Bakke, Patrick
J2008
7205
Lørdag
Jorekstad
Banesekretariat
15:00
18:00
Bakke, Silje Opseth
Kvinner
9159
Søndag
HÃ¥kons Hall
Banesekretariat avløser
14:00
19:00
Bakke, Silje Opseth
Kvinner
5221
Lørdag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
11:00
16:00
Bakkemo, Kristina Albertsen
Kvinner
5339
Søndag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
13:00
17:35
Bakkemo, Kristina Albertsen
Kvinner
2042
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Bakken, Knut Henrik
G2000
5228
Lørdag
Skogenhallen
Banesekretariat
10:00
14:00
Bakken, Knut Henrik
G2000
5232
Lørdag
HÃ¥kons Hall bane 2
Banesekretariat
16:00
20:30
Bakken, Knut Henrik
G2000
2035
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Barhaug, Martin
Herrer
5354
Søndag
Ungdomshall
Banesekretariat
11:30
16:00
Beck, Marita-Davida Komperud
Kvinner
9151
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Banesekretariat avløser
08:30
14:00
Beck, Marita-Davida Komperud
Kvinner
5003
Lørdag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
11:00
14:30
Bekkelund, Thor Brian
J2010
3104
Lørdag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:00
11:00
Bekkemellem, Ann Hilde
G2004
3129
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:00
11:00
Bekkemellem, Ann Hilde
G2004
5044
Lørdag
Skogenhallen
servering - Kiosk
10:00
14:00
Bendiksen, Ingrid
J2008
1001
Fredag
Ekrom skole
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Bentdal, Elin
G2007
1012
Fredag
Lhmr vgs Nord
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Bentdal, Magne
G2007
2338
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
10:00
Berg, Jørgen
J2010
2345
Fredag
Kristins Hall
Arena - Parkering
15:00
20:00
Berg, Jørgen
J2010
3162
Lørdag
Funksjonær kafe
Servering - MÃ¥ltider
07:30
12:30
Berge, Natalie
G2003
3176
Fredag
Funksjonær kafe
Servering - MÃ¥ltider
19:00
23:00
Berge, Natalie
G2003
3123
Lørdag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
13:30
19:00
Bergh, Sverre
G2007
3139
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
12:30
17:00
Bergh, Sverre
G2007
1025
Lørdag
Ekrom skole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Bergum, Ivar
J2009
5022
Lørdag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
07:00
11:30
Bertelsen, Synnøve
J2007
5375
Søndag
Kringsjåhallen bane 2
Banesekretariat
07:30
11:30
Bertelsen, Synnøve
J2007
5338
Søndag
Kringsjåhallen bane 1
Banesekretariat
11:00
14:15
Bjelle, Mariann
G2007
5361
Lørdag
Kringsjåhallen bane 2
Banesekretariat
14:45
17:45
Bjelle, Mariann
G2007
2129
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arenavakt + nedrigg
16:30
22:00
Bjorli Sæther, Markus
Herrer
9153
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Banesekretariat avløser
14:00
20:00
Bjorli Sæther, Markus
Herrer
3001
Fredag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
15:30
20:00
Bjørhusdal, Eli
J2002
3057
Søndag
Kristins Hall
servering - Kiosk
11:30
16:00
Bjørhusdal, Eli
J2002
5120
Fredag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
20:30
23:00
Bjørhusdal, Kirsti
J2002
4303
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Resultatservice
07:00
15:00
Bjørkamo-Lien, Jon Arild
G2007
4308
Søndag
HÃ¥kons Hall
Resultatservice
13:00
19:00
Bjørkamo-Lien, Jon Arild
G2007
3179
Lørdag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:00
11:00
Bjørklund, Arild
J2009
3187
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
12:30
18:00
Bjørklund, Arild
J2009
5305
Søndag
HÃ¥kons Hall bane 3
Banesekretariat
07:00
11:00
Bjørnseth Johansen, Marte
Kvinner
9152
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Banesekretariat avløser
14:00
20:00
Bjørnseth Johansen, Marte
Kvinner
3209
Søndag
Kristins Hall
Servering - Grill
11:00
16:30
Bjørnvolden,Hanne
J2010
3161
Fredag
Funksjonær kafe
Servering - MÃ¥ltider
19:00
23:00
Blegen, Christine
J2002
3166
Søndag
Funksjonær kafe
Servering - MÃ¥ltider
14:30
18:30
Blegen, Christine
J2002
1075
Lørdag
Lillehammer Læringssenter
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Brabrand, Ellen Hagen
G2005
3006
Fredag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
19:30
23:00
Brabrand, Jørgen
G2005
3024
Søndag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
16:00
20:00
Breivik, Trond
G2008
5215
Lørdag
HÃ¥kons Hall bane 1
Banesekretariat
11:00
16:00
Brendstuen, Vibeke
Kvinner
5355
Søndag
Ungdomshall
Banesekretariat
11:30
16:00
Brendstuen, Vibeke
Kvinner
3325
Lørdag
HÃ¥kons Hall+Kristins Hall
Servering - Allround
11:00
14:00
Brenno, Magne
G2004
3334
Fredag
HÃ¥kons Hall+Kristins Hall
Servering - Allround
16:00
21:00
Brenno, Magne
G2004
2101
Fredag
HÃ¥kons Hall
Arena - Vakter
18:00
23:30
Brevik, Inger
J2002
5235
Lørdag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
16:00
20:30
Brevik, Knut
J2002
5301
Søndag
HÃ¥kons Hall bane 1
Banesekretariat
07:00
11:00
Brevik, Knut
J2002
5111
Fredag
HÃ¥kons Hall bane 1
Banesekretariat
20:30
23:00
Brevik, Thea
J2002
1029
Lørdag
Søre Aal Barneskole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Brobakken, Ole Chr.
G2008
4003
Fredag
HÃ¥kons Hall
Hovedsekr. Økonomi
15:00
21:00
Brubakken, Kristin
ekstra
4104
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Hovedsekr. Økonomi
10:00
15:00
Brubakken, Kristin
ekstra
5331
Søndag
HÃ¥kons Hall bane 2
Banesekretariat
13:00
19:15
Brubakken, Trine Lishagen
Kvinner
9150
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Banesekretariat avløser
08:30
14:00
Brubakken, Trine Lishagen
Kvinner
3214
Søndag
Kristins Hall
Servering - Grill
10:00
15:00
Bruce, Jon HÃ¥vard
J2001
4205
Lørdag
Kristins Hall
Speaker
07:00
12:00
Brumoen, Gina
J2002
3114
Lørdag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
13:30
18:00
Brænden, Aud Marie Aamodt
J2000
5216
Lørdag
HÃ¥kons Hall bane 1
Banesekretariat
11:00
16:00
Brænden, Aud Marie Aamodt
J2000
7215
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arenavakt + nedrigg
16:30
22:00
Brænden, Brage Anton
G2001
3172
Søndag
Funksjonær kafe
Servering - MÃ¥ltider
07:00
11:30
Brænden, Jo Are
G2001
5238
Lørdag
Kringsjåhallen bane 2
Banesekretariat
07:15
11:15
Brønmo, Trond
J2007
3313
Lørdag
HÃ¥kons Hall+Kristins Hall
Servering - Allround
14:00
20:00
Braadland, Bjørn Haakon
G2004
5220
Lørdag
HÃ¥kons Hall bane 3
Banesekretariat
11:00
16:00
Braathen, Anniken
Kvinner
5320
Søndag
HÃ¥kons Hall bane 3
Banesekretariat
11:00
15:15
Braathen, Anniken
Kvinner
1072
Fredag
Lillehammer Læringssenter
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Bråthen, Gaute
J2010
2196
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
16:30
19:00
Bråthen, Gaute
J2010
5309
Søndag
Kringsjåhallen bane 1
Banesekretariat
07:45
11:00
Bråthen, Lisbet Haugen
J2009
5372
Lørdag
Kringsjåhallen bane 1
Banesekretariat
14:15
17:15
Bråthen, Lisbet Haugen
J2009
1034
Lørdag
Lhmr vgs Nord
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Bråthen, Michael
J2009
2113
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
17:30
23:00
Bueie, Elisabeth Lønning
G2007
5314
Søndag
Skogenhallen
Banesekretariat
07:00
11:30
Bueie, Henning
G2007
4307
Søndag
HÃ¥kons Hall
Resultatservice
07:00
11:00
Buer, Marius Sunde
G2005
4317
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Resultatservice
07:00
11:00
Buer, Marius Sunde
G2005
2411
Lørdag
Skogenhallen
Arena - Diskotekvakt
18:00
21:30
Bugge, Elvin
J2008
5328
Søndag
Skogenhallen
Banesekretariat
11:30
15:30
Bugge, Elvin
J2008
2003
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Bø, Simen
Herrer
2347
Søndag
Krinsgjåhallen
Arena - Parkering
07:00
11:00
Børli, Hans Ingvald
J2005
7108
Fredag
Krinsgjåhallen
Arena - Parkering
17:00
21:00
Børli, Hans Ingvald
J2005
5206
Lørdag
HÃ¥kons Hall bane 3
Banesekretariat
07:00
11:00
Børresen, Ada
J2003
2323
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
11:30
16:00
Børresen, Stig
J2003
5349
Lørdag
Ungdomshall
Banesekretariat
11:00
18:00
Bågårud, Karoline
Kvinner
9156
Søndag
HÃ¥kons Hall
Banesekretariat avløser
08:00
14:00
Bågårud, Karoline
Kvinner
C
2026
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Christiansen, Jørn
J2010
D
5113
Fredag
HÃ¥kons Hall bane 2
Banesekretariat
20:30
23:00
Dahl, Caroline Hagen
J2003
4305
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Resultatservice
15:00
20:45
Dahl, Hans Chr
J2003
4314
Fredag
HÃ¥kons Hall
Resultatservice
17:00
21:00
Dahl, Hans Chr
J2003
8003
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Dommer ansvarlige
07:00
12:00
Dahl, Heidi Hagen
J2003
5368
Lørdag
Kringsjåhallen bane 1
Banesekretariat
07:15
11:00
Dalbø, Borghild
J2002
2322
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
11:30
16:00
Dalheim, Ketil
G2005
2504
Søndag
HÃ¥kons Hall
Arena-Lege
07:00
13:00
Dalheim, Ketil
G2005
5117
Fredag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
20:30
23:00
Dalheim, Synnøve Rusten
G2005
3253
Søndag
Funksjonær kafe
Servering - MÃ¥ltider
11:00
15:00
Delkhvaz, Omar
J2006
2201
Fredag
HÃ¥kons Hall
Arena - Hallsjef
20:30
23:30
Dissen, Jørn
J2010
2205
Søndag
HÃ¥kons Hall
Arena - Hallsjef
07:00
13:00
Dissen, Jørn
J2010
2215
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Arena - Hallsjef
14:00
23:00
Dissen, Jørn
J2010
9161
Lørdag
Krinsgjåhallen
Banesekretariat avløser
13:30
18:00
Donkor, Hilde Mjell
J2010
3150
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
12:30
18:00
Donkor, Seth
J2010
E
2352
Fredag
HÃ¥kons Hall
Arena - Parkering
15:00
18:30
Edmonds, Avery
Herrer
4051
Søndag
HÃ¥kons Hall
Premiering søndag
11:50
18:45
Edvardsen, Bente Therese Chutko
J2007
5310
Søndag
Kringsjåhallen bane 2
Banesekretariat
07:30
11:30
Edvardsen, Njål
J2007
1009
Fredag
Røyslimoen skole
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Eggen, Kate Kristin
G2006
5029
Fredag
Kristins Hall
servering - Kiosk
19:30
23:00
Egset, Ingrid
J2009
2326
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
16:00
20:00
Egset, Sigurd
J2009
7105
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
10:00
14:00
Egset, Sigurd
J2009
7103
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
11:30
16:00
Eide, Espen
J2009
1055
Søndag
Ekrom skole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Eide, Kristin Husom
J2009
5223
Fredag
Kringsjåhallen bane 1
Banesekretariat
17:30
20:30
Eidtmann, Nils
G2003
3122
Lørdag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
13:30
19:00
Eikrem, Therese
J2002
7107
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
10:00
Eikrem, Therese
J2002
5324
Søndag
Kringsjåhallen bane 2
Banesekretariat
11:30
15:30
Eisele, Eli Moen
G2007
5373
Lørdag
Kringsjåhallen bane 2
Banesekretariat
14:45
17:45
Eisele, Eli Moen
G2007
3009
Lørdag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
06:45
11:00
Ellingsbø, Ingrid
G2008
2222
Lørdag
Jorekstad
Arena - Hallsjef
07:00
17:00
Ellingsen, Espen
G2002
7201
Lørdag
Jorekstad
Banesekretariat
07:00
10:45
Ellingsen, Petter Feiring
G2002
3039
Lørdag
Kristins Hall
servering - Kiosk
12:00
16:00
Ellingsen, Rikke
J2010
4013
Søndag
HÃ¥kons Hall
Hovedsekr. Økonomi
15:00
19:00
Elvestad, Tone
J2008
4102
Fredag
HÃ¥kons Hall
Hovedsekr. Økonomi
16:00
21:00
Elvestad, Tone
J2008
4114
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Hovedsekr. Økonomi
08:00
13:00
Elvestad, Tone
J2008
1032
Lørdag
Smestad ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Engen, Hege Anita
G2006
5212
Lørdag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
07:15
10:00
Engen, Tobias
G2002
3062
Søndag
Kristins Hall
Servering - Grill
13:00
18:00
Engen, Tom Roger
J2005
1042
Lørdag
Smestad ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
14:45
23:00
Enger, Bodil
J2002
3255
Lørdag
Funksjonær kafe
Servering - MÃ¥ltider
07:00
09:00
Enger, Gisle
J2006
1063
Søndag
Røyslimoen skole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Engesveen, Erik
G2007
1076
Søndag
Lillehammer Læringssenter
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Engh, Tonje Skomedal
G2005
7204
Lørdag
Jorekstad
Banesekretariat
15:00
18:00
Eriksen, Astrid
J2005
5024
Lørdag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
16:00
21:00
Eriksen, Heidi Øien
G2007
1015
Fredag
Ekrom skole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Eriksen, Trond-Erik
G2007
2009
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Erlandsen, Terje
J2005
2038
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Erlandsen, Terje
J2005
1065
Søndag
Smestad ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Evensen, Vegard
J2009
3002
Fredag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
15:30
20:00
Evensen, Øydis
G2006
F
2348
Søndag
Krinsgjåhallen
Arena - Parkering
11:00
15:30
Fagertun, Joakim R.
G2009
1002
Fredag
Hammartun skole
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Falkenberg, Annette
J2010
3060
Søndag
Kristins Hall
Servering - Grill
15:00
20:00
Farmen, Ole
J2009
3201
Fredag
Kristins Hall
Servering - Grill
15:00
21:00
Farmen, Ole
J2009
2318
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
11:30
16:00
Farsund, Monica Terese
J2010
4306
Søndag
HÃ¥kons Hall
Resultatservice
07:00
13:00
Fjeldbraaten, Bengt
J2007
4309
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Resultatservice
15:00
20:45
Fjeldbraaten, Bengt
J2007
2048
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Fjellengen, Dag Erik
J2002
1054
Lørdag
Ã…retta ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Flugsrud, Anders
J2008
3069
Lørdag
Skogenhallen
servering - Kiosk
18:00
21:30
Flugsrud, Nina
J2008
3070
Lørdag
Skogenhallen
servering - Kiosk
18:00
21:30
Flø, Merethe
J2008
3131
Søndag
Funksjonær kafe
Servering - MÃ¥ltider
07:00
11:30
Flø, Merethe
J2008
2306
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
11:30
Forseth, Jeanette Løseth
J2008
2376
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
14:00
18:00
Forseth, Torgeir
G2009
5231
Lørdag
HÃ¥kons Hall bane 2
Banesekretariat
16:00
20:30
Forseth, Torgeir
G2009
3330
Søndag
Krinsgjåhallen
Arena - Vakter
08:00
12:00
Fossmark, Kjetil
G2008
8010
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Dommer ansvarlige
17:00
21:15
Fossmark, Kjetil
G2008
3020
Søndag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
12:00
16:00
Fostervoll, Aina
G2007
3027
Fredag
Kristins Hall
servering - Kiosk
15:30
19:30
Fostervoll, Erik
G2007
3030
Fredag
Kristins Hall
servering - Kiosk
19:30
23:00
Fostervoll, Erik
G2007
2316
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
10:00
14:00
Fotballaget v/ Geir Kjølgård
ekstra
2342
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
14:00
18:00
Fotballaget v/ Geir Kjølgård
ekstra
2350
Fredag
HÃ¥kons Hall
Arena - Parkering
17:00
21:00
Fotballaget v/ Geir Kjølgård
ekstra
3146
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
12:45
18:00
Fotballaget v/ Geir Kjølgård
ekstra
5118
Fredag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
20:30
23:00
Frandsen, Tina
ekstra
3071
Søndag
Skogenhallen
servering - Kiosk
06:45
11:30
Fredlund, Margrethe
G2008
5041
Lørdag
Kristins Hall
servering - Kiosk
17:00
22:00
Fredlund, Margrethe
G2008
3127
Lørdag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:00
11:00
Funderud, Kai
G2004
5222
Lørdag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
11:00
16:00
Furulund, Thea Marie B
Kvinner
5340
Søndag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
13:00
17:35
Furulund, Thea Marie B
Kvinner
1041
Lørdag
Røyslimoen skole
Innkvartering - Skolevakt
14:45
23:00
Furuseth, Harald
G2006
G
3042
Lørdag
Kristins Hall
servering - Kiosk
11:30
16:00
Gabrielsen, Torunn
G2007
3143
Søndag
Funksjonær kafe
Servering - MÃ¥ltider
11:00
15:00
Gai, Turid
J2009
1067
Søndag
Ã…retta ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Gjevre, Inge
J2009
1051
Lørdag
Røyslimoen skole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Golubovic, Davor
J2007
3147
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
15:30
20:00
Golubovic, Sladjana
J2007
5205
Lørdag
HÃ¥kons Hall bane 3
Banesekretariat
07:00
11:00
Granli, Amalie Alvsåker
J2002
3125
Lørdag
Funksjonær kafe
Servering - MÃ¥ltider
16:00
21:00
Granli, Kristin
J2002
3252
Søndag
Funksjonær kafe
Servering - MÃ¥ltider
11:00
15:00
Granli, Kristin
J2002
4002
Fredag
HÃ¥kons Hall
Hovedsekr. Økonomi
14:00
18:00
Granlund, Merethe
G2004
4009
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Hovedsekr. Økonomi
11:00
15:00
Granlund, Merethe
G2004
5226
Lørdag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
10:00
15:00
Grindheim, Line
Kvinner
5319
Søndag
HÃ¥kons Hall bane 3
Banesekretariat
11:00
15:15
Grindheim, Line
Kvinner
5217
Lørdag
HÃ¥kons Hall bane 2
Banesekretariat
11:00
16:00
Gruer, Caroline
Kvinner
5332
Søndag
HÃ¥kons Hall bane 2
Banesekretariat
13:00
19:15
Gruer, Caroline
Kvinner
5234
Lørdag
HÃ¥kons Hall bane 3
Banesekretariat
16:00
20:30
Gruer, Marthe
Kvinner
5303
Søndag
HÃ¥kons Hall bane 2
Banesekretariat
07:00
13:00
Gruer, Marthe
Kvinner
2007
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Grønhov, Even
Herrer
2353
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Arena - Parkering
16:00
20:00
Grønning, Hanne
J2010
1035
Lørdag
Ekrom skole
Innkvartering - Skolevakt
14:45
23:00
Gudevang, Espen
J2009
H
3156
Lørdag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:00
11:00
Halbakken, Lise
G2003
4012
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Hovedsekr. Økonomi
08:00
15:00
Hammerdal, Inger Johanne
J2007
4117
Søndag
HÃ¥kons Hall
Hovedsekr. Økonomi
08:00
15:00
Hammerdal, Inger Johanne
J2007
4301
Fredag
HÃ¥kons Hall
Resultatservice
17:00
23:00
Hammershaug, Ole Morten
G2005
4201
Fredag
Kristins Hall
Speaker
20:00
23:00
Hansen, Ole-Stian
J2005
4216
Søndag
Kristins Hall
Speaker
14:30
17:40
Hansen, Ole-Stian
J2005
5227
Lørdag
Skogenhallen
Banesekretariat
10:00
14:00
Hansen, Pia
Kvinner
5327
Søndag
Skogenhallen
Banesekretariat
11:30
15:30
Hansen, Pia
Kvinner
3181
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:00
11:00
Haugen, Hege
J2005
5312
Søndag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
07:15
13:00
Hauglund, Marte Østli
Kvinner
7203
Lørdag
Jorekstad
Banesekretariat
10:45
15:00
Hauglund, Marte Østli
Kvinner
1003
Fredag
Hammartun skole
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Havn, Hege
J2003
5346
Lørdag
Ungdomshall
Banesekretariat
07:00
11:00
Hegner, Haakon Svendsen
G2002
3218
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
10:00
16:00
Hermanrud, Ã…se Randi
J2004
7207
Søndag
Jorekstad
Banesekretariat
07:00
11:00
Hermanrud,Inge
J2004
4311
Fredag
HÃ¥kons Hall
Resultatservice
17:00
21:00
Hjelsvold, Nina
ekstra
4312
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Resultatservice
07:00
21:00
Hjelsvold, Nina
ekstra
4313
Søndag
HÃ¥kons Hall
Resultatservice
07:00
19:00
Hjelsvold, Nina
ekstra
4204
Fredag
HÃ¥kons Hall
Speaker
20:00
23:00
Holen, Rolf
ekstra
4207
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Speaker
11:45
17:00
Holen, Rolf
ekstra
2124
Søndag
HÃ¥kons Hall
Arena - Vakter
12:30
15:30
Homlegård, Nils
J2005
5241
Lørdag
Skogenhallen
Banesekretariat
14:00
16:45
Homlegård, Nils
J2005
3221
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
15:00
21:00
Homlegård, Silje
J2005
2312
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
10:00
14:00
Hoven, Hilde
J2009
4007
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Hovedsekr. Økonomi
07:00
13:00
Hovland, Lisa Marie
Kvinner
4015
Søndag
HÃ¥kons Hall
Hovedsekr. Økonomi
09:00
16:00
Hovland, Lisa Marie
Kvinner
2407
Lørdag
Skogenhallen
Arena - Diskotekvakt
18:00
21:30
Hytten, Rune
J2009
5359
Lørdag
Kringsjåhallen bane 2
Banesekretariat
11:15
14:45
Hytten, Rune
J2009
5233
Lørdag
HÃ¥kons Hall bane 3
Banesekretariat
16:00
20:30
Høistad, Tove
J2001
5334
Søndag
HÃ¥kons Hall bane 3
Banesekretariat
15:15
19:15
Høistad, Tove
J2001
2021
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Høstmælingen, Arnt
J2006
4053
Søndag
HÃ¥kons Hall
Premiering søndag
11:50
18:45
Høstmælingen, Heidi
G2008
3040
Lørdag
Kristins Hall
servering - Kiosk
12:00
16:00
Høstmælingen, Hogne
G2008
2036
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
HÃ¥valdsrud, Stian
J2000
3171
Lørdag
Funksjonær kafe
Servering - MÃ¥ltider
16:00
21:00
HÃ¥vemoen, Anita Oddny Kavli
J2003
1064
Søndag
Smestad ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Håvemoen, Bjørn
J2003
5108
Fredag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
17:30
20:30
HÃ¥vemoen, Julie
J2003
2005
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Håveødegård, Stian
Herrer
I
2111
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
12:30
17:30
Indregard, PÃ¥l Brekke
J2009
9163
Søndag
Krinsgjåhallen
Banesekretariat avløser
09:30
14:30
Iversen, Øystein
G2005
J
3220
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
12:00
18:00
Jenssen, Bjørg
ekstra
1019
Fredag
Søre Aal Barneskole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Jenssen, Elisabeth
G2001
2351
Fredag
HÃ¥kons Hall
Arena - Parkering
15:00
18:30
Jenssen, Knut Erik
G2001
5371
Lørdag
Kringsjåhallen bane 2
Banesekretariat
11:15
14:45
Jensvoll, Anders
Herrer
5229
Lørdag
HÃ¥kons Hall bane 1
Banesekretariat
16:00
20:30
Jensvoll, Anne Live
J2001
5329
Søndag
HÃ¥kons Hall bane 1
Banesekretariat
15:15
19:15
Jensvoll, Anne Live
J2001
3107
Lørdag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:00
11:00
Jevnesveen, Ingunn
ekstra
2128
Søndag
HÃ¥kons Hall
Arena - Vakter
15:30
20:00
Johansen, Arne Emil
G2003
2302
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
11:30
Johansen, Arne Emil
G2003
9001
Hele turneringa
Alle steder
Fotografering
16:00
19:30
Johansen, Gisle
ekstra
5110
Fredag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
17:30
20:30
Johansen, Iver
G2003
2161
Søndag
HÃ¥kons Hall
Arena - Vakter
17:00
21:00
Johansen, Per Martin
J2007
2450
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Arena - Diskotekvakt
19:30
23:59
Johansson, Agnetha
J2009
9158
Søndag
HÃ¥kons Hall
Banesekretariat avløser
14:00
19:00
Johansson, Hege
J2010
3223
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
12:00
18:00
Jorddal, Torborg
G2005
4010
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Hovedsekr. Økonomi
12:00
16:00
Jota, Britt Jevne
J2005
4016
Søndag
HÃ¥kons Hall
Hovedsekr. Økonomi
11:00
15:00
Jota, Britt Jevne
J2005
5225
Lørdag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
10:00
15:00
Jøingsli, Hanne Grete
Kvinner
7208
Søndag
Jorekstad
Banesekretariat
11:00
15:30
Jøingsli, Hanne Grete
Kvinner
1078
Fredag
Lillehammer Læringssenter
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Jørgensen, Håvard
J2001
K
2013
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Kalløkkebakken, Henrik
G1999
2119
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
07:30
12:30
Kamfjord, Vilde Harr
J2009
3065
Lørdag
Skogenhallen
servering - Kiosk
07:15
10:30
Kamfjord, Vilde Harr
J2009
5230
Lørdag
HÃ¥kons Hall bane 1
Banesekretariat
16:00
20:30
Kittelstad, Silje
Kvinner
7209
Søndag
Jorekstad
Banesekretariat
11:00
15:30
Kittelstad, Silje
Kvinner
3106
Lørdag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:00
11:00
Klashaugen, Jon
J2001
3132
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:00
11:00
Klashaugen, Jon
J2001
5308
Søndag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
07:15
11:30
Klashaugen, Marthe Staum
J2001
5115
Fredag
HÃ¥kons Hall bane 3
Banesekretariat
20:30
23:00
Klauset, Emma
J2002
2321
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
10:00
14:00
Klauset, Lars Rikard
J2002
4203
Fredag
Kristins Hall
Speaker
17:30
20:30
Kleiven, Jostein
J2005
4208
Lørdag
Kristins Hall
Speaker
11:30
16:30
Kleiven, Jostein
J2005
4212
Søndag
Kristins Hall
Speaker
07:00
11:00
Kleiven, Jostein
J2005
1043
Lørdag
Lhmr vgs Nord
Innkvartering - Skolevakt
14:45
23:00
Klinge, John Erik
J2002
3016
Søndag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
07:00
12:00
Klinge, Maria C
J2002
2303
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
11:30
Knarrum, Vebjørn
J2009
3148
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
15:30
19:30
Knarrum, Vebjørn
J2009
2212
Fredag
Krinsgjåhallen
Arena - Hallsjef
17:00
21:30
Knestang, Morten
J2009
2218
Søndag
Krinsgjåhallen
Arena - Hallsjef
12:00
15:30
Knestang, Morten
J2009
3167
Fredag
Funksjonær kafe
Servering - MÃ¥ltider
15:30
19:30
Kolvik, Tone
G2007
3170
Lørdag
Funksjonær kafe
Servering - MÃ¥ltider
12:00
17:00
Kolvik, Tone
G2007
1061
Søndag
Lhmr vgs Nord
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Kopperud, Arnold
J2003
3008
Lørdag
Kristins Hall
servering - Kiosk
07:00
12:00
Kopperud, Liv Irene
J2003
5237
Lørdag
Kringsjåhallen bane 1
Banesekretariat
07:15
11:00
Kopperud, Thea
J2003
2020
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Kornby, Magnus
G2002
3063
Søndag
Kristins Hall
Servering - Grill
15:00
20:00
Kornby, Merete S
G2002
3212
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
12:00
18:00
Kornby, Merete S
G2002
5208
Lørdag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
07:00
11:00
Kornby, Sebastian
G2002
2126
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
12:30
16:30
Korsvold, Ida
J2004
5242
Lørdag
Skogenhallen
Banesekretariat
14:00
16:45
Korsvold, Ida
J2004
1066
Søndag
Lhmr vgs Nord
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Korten, Jens Uwe
G2007
3117
Lørdag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:00
11:00
Krakk, Marianne
G2008
3133
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:00
11:00
Krakk, Marianne
G2008
2219
Lørdag
Øyerhallen
Arena - Hallsjef
09:00
17:00
Kramprud, Knut
G2005
2220
Søndag
Øyerhallen
Arena - Hallsjef
08:00
14:00
Kramprud, Knut
G2005
5107
Fredag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
17:30
20:30
Kristiansen, Hedda Amalie
J2003
1122
Fredag
Jørstadmoen Skole
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Kristiansen, Hege Beate Ø
J2003
3102
Lørdag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:00
11:00
Kristiansen, Kate
J2001
3135
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
12:30
17:00
Kristiansen, Kate
J2001
2114
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
17:30
23:00
Kristiansen, Øystein
J2001
3064
Søndag
Kristins Hall
Servering - Grill
14:00
20:00
Kristianstuen, Aina
G2005
3204
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
10:00
16:00
Kristianstuen, Aina
G2005
5307
Søndag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
07:15
11:30
Kupka, Karianne
J2001
2133
Lørdag
Krinsgjåhallen
Arena - Vakter
07:30
13:00
Kval, Annette
J2007
2023
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Kvålshagen, Roar
J2002
L
2307
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
11:30
Langløkken, Kari
J2008
5047
Søndag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
07:15
11:30
Langløkken, Kari
J2008
1048
Lørdag
Kringsjå skole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Langstrand, Hanne
G2009
1007
Fredag
Lhmr vgs Nord
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Larsen, Espen
J2000
2311
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
10:00
14:00
Larsen, Mette Fjeldstad
J2000
5333
Søndag
HÃ¥kons Hall bane 3
Banesekretariat
15:15
19:15
Larsen, Mette Fjeldstad
J2000
2320
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
10:00
14:00
Larsen, Peter Khart
J2006
3046
Lørdag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
16:00
21:00
Larsen, Peter Khart
J2006
3025
Fredag
Kristins Hall
servering - Kiosk
15:30
19:30
Lauvålien, Annette
G2005
3075
Lørdag
Skogenhallen
servering - Kiosk
10:00
14:00
Lauvålien, Annette
G2005
1086
Lørdag
Jørstadmoen Skole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Leine, Charlotte Ulven
G2005
3216
Søndag
Kristins Hall
Servering - Grill
11:00
16:30
Leine, Thorleif
G2005
5104
Fredag
HÃ¥kons Hall bane 2
Banesekretariat
17:30
20:30
Lien-Nasir, Ena Emilie
J2003
2313
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
10:00
14:00
Lien, Marit
J2008
7101
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
11:30
16:00
Lien, Marit
J2008
1074
Lørdag
Lillehammer Læringssenter
Innkvartering - Skolevakt
14:45
23:00
Lillelien, Paul Kristian
J2002
5119
Fredag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
20:30
23:00
Lillelien, Ã…sne Brumoen
J2002
2028
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Linn, Johan
J2010
5343
Søndag
Kringsjåhallen bane 2
Banesekretariat
11:30
15:30
Linn, Merethe
J2010
1011
Fredag
Smestad ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Ljotebø, Gunnar
G2009
1053
Lørdag
Lhmr vgs Nord
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Lo, Christian
G2008
8007
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Dommer ansvarlige
12:00
17:00
Lo, Trine Aadalen
G2008
7111
Lørdag
Krinsgjåhallen
Arena - Parkering
07:00
12:00
Longva, Thomas
J2010
4017
Søndag
HÃ¥kons Hall
Hovedsekr. Økonomi
13:00
18:00
Lund, Aina Bjorli
J2003
4105
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Hovedsekr. Økonomi
15:00
19:00
Lund, Aina Bjorli
J2003
4112
Fredag
HÃ¥kons Hall
Hovedsekr. Økonomi
17:00
22:00
Lund, Aina Bjorli
J2003
3015
Lørdag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
14:30
19:00
Lund, Hege Marit
J2003
3017
Søndag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
07:00
12:00
Lund, Hege Marit
J2003
5203
Lørdag
HÃ¥kons Hall bane 2
Banesekretariat
07:00
11:00
Lund, Sara Bjorli
J2003
2001
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Lunder, Jermund
G2009
2025
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Lunder, Jermund
G2009
3014
Lørdag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
14:30
19:00
Løkensgard Hoel, Oddmund
J2002
5009
Lørdag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
06:45
11:00
Løkken, Anne Marie
J2009
5102
Fredag
HÃ¥kons Hall bane 1
Banesekretariat
17:30
20:30
Løkken, Elise
J2003
5302
Søndag
HÃ¥kons Hall bane 1
Banesekretariat
07:00
11:00
Løkken, Linda Simonsen
J2003
2017
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Løkken, Stian
J2003
2031
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Løkken, Stian
J2003
2135
Søndag
Krinsgjåhallen
Arena - Vakter
08:00
12:00
Lønne, Kjell Ivar
G2008
1013
Fredag
Kringsjå skole
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Løvberg, Sissel
J2004
3186
Lørdag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
13:30
19:00
Løvseth, Marthe Tøsse
J2010
2162
Søndag
HÃ¥kons Hall
Arena - Vakter
17:00
21:00
Løvås, Tone
J2007
7125
Lørdag
Jorekstad
Arena - Vakter
19:00
22:00
Løvås, Tone
J2007
M
2203
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Arena - Hallsjef
07:00
14:00
Madahar, Gurmit S.
ekstra
2208
Fredag
HÃ¥kons Hall
Arena - Hallsjef
17:00
20:30
Madahar, Gurmit S.
ekstra
2216
Søndag
HÃ¥kons Hall
Arena - Hallsjef
13:00
19:00
Madahar, Gurmit S.
ekstra
3010
Lørdag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
07:00
11:30
Madahar, Gurnit K.
ekstra
3056
Søndag
Kristins Hall
servering - Kiosk
14:00
18:00
Madahar, Gurnit K.
ekstra
3011
Lørdag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
11:30
16:00
Magnus, Astrid
J2002
1052
Lørdag
Smestad ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Magnus, Sjur
J2002
5362
Fredag
Ungdomshall
Banesekretariat
20:30
21:30
Magnus, Tuva
J2002
2012
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Mangrud, Magnus Sandvik
Herrer
1006
Fredag
Søre Aal Barneskole
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Martinsen, Marit
ekstra
1049
Lørdag
Søre Aal Barneskole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Martinsen, Marit
ekstra
3051
Søndag
Kristins Hall
servering - Kiosk
13:00
16:00
Martinsen, Marit
ekstra
5030
Lørdag
Kristins Hall
servering - Kiosk
07:00
12:00
Martinsen, Marit
ekstra
5114
Fredag
HÃ¥kons Hall bane 2
Banesekretariat
20:30
23:00
Martinsen, Marthe
J2002
1018
Fredag
Kringsjå skole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Martinsen, Svein-Roar
J2002
2160
Søndag
HÃ¥kons Hall
Arena - Vakter
17:00
21:00
Martinsen, Svein-Roar
J2002
2010
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Martinsen, Vibeke
J2002
2327
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
16:00
20:00
Mathiesen, Anders
G2006
2337
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
10:00
Mathiesen, Anders
G2006
8009
Søndag
HÃ¥kons Hall
Dommer ansvarlige
13:00
20:00
Mjelde, Tor Kristian
J2010
5367
Fredag
Kringsjåhallen bane 2
Banesekretariat
17:30
21:00
Mo, Ingrid
J2010
7200
Lørdag
Jorekstad
Banesekretariat
07:00
10:45
Mohmand, Razgul
G2001
3137
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
12:30
17:00
Muller, Olav
J2009
5010
Lørdag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
14:30
17:45
Muller, Olav
J2009
5321
Søndag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
11:30
15:35
Myklestad, Lise
G2005
3108
Lørdag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
13:30
18:00
Myrdal, Caroline
J2009
3149
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
15:30
20:00
Myrdal, Caroline
J2009
3047
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
15:00
21:00
Myrsveen, Lars
J2004
5103
Fredag
HÃ¥kons Hall bane 2
Banesekretariat
17:30
20:30
Mæhlum, Marte
J2003
2304
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
11:30
Mæhlum, Ole Birger
J2003
2340
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
14:00
18:00
Mæhlum, Ole Birger
J2003
2163
Søndag
HÃ¥kons Hall
Arena - Vakter
17:00
21:00
Mæhlum, Torbjørn
J2008
2502
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Arena-Lege
13:30
20:30
Mæhlum, Torbjørn
J2008
1039
Lørdag
Søre Aal Barneskole
Innkvartering - Skolevakt
14:45
23:00
Mørch, Glenn
J2009
2305
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
11:30
Mørch, Nina Guldhaug
J2009
N
3068
Lørdag
Skogenhallen
servering - Kiosk
13:45
17:15
Nasir, Kadaffi
J2003
3074
Søndag
Skogenhallen
servering - Kiosk
11:30
16:00
Nasir, Kadaffi
J2003
2006
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Nereng, Morten
J2008
2040
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Nereng, Morten
J2008
5316
Søndag
HÃ¥kons Hall bane 1
Banesekretariat
11:00
15:15
Nergaard, Truls
J2007
3023
Søndag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
14:00
18:00
Ngo, Canh Ngoc
G2005
9160
Lørdag
Krinsgjåhallen
Banesekretariat avløser
09:00
13:30
Nilsen, Bjørnar
J2010
2110
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Arena - Vakter
12:30
17:00
Nilsen, Ellen Knai
J2002
2195
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
12:30
16:30
Nilsen, Ellen Knai
J2002
2112
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
12:30
17:30
Nilsen, Geir VÃ¥rdal
J2002
3124
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:30
11:00
Nordahl, Arlene
G2005
5027
Søndag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
16:00
20:00
Nordahl, Arlene
G2005
2104
Fredag
HÃ¥kons Hall
Arena - Vakter
18:00
23:30
Nordengen, Geir Arne Larsen
J2010
3225
Søndag
Kristins Hall
Servering - Grill
14:00
19:00
Nordfjæren, Rita
G2004
5026
Søndag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
12:00
16:00
Nybakken, Frode
G2008
3121
Lørdag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
13:30
19:00
Nyenget, Siri
J2004
5322
Søndag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
11:30
15:35
Nygård, Anja
J2005
3007
Lørdag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
06:45
11:00
Nygård, Eva Bueie
G2001
2117
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arenavakt + nedrigg
16:30
22:00
Nygård, Sigurd
G2001
3254
Søndag
Funksjonær kafe
Servering - MÃ¥ltider
15:00
19:00
Nygård, Ståle
G2001
3169
Lørdag
Funksjonær kafe
Servering - MÃ¥ltider
07:30
12:00
Nygård, Tor Morten
G2003
3115
Lørdag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
13:30
18:00
Nylund, Veronica
J2006
3140
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
12:30
17:00
Nylund, Veronica
J2006
O
5348
Lørdag
Ungdomshall
Banesekretariat
11:00
18:00
Olimb, Ingvild
Kvinner
9157
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Banesekretariat avløser
08:00
14:00
Olimb, Ingvild
Kvinner
2308
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
11:30
Olsen, Oddleif
J2000
2341
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
14:00
18:00
Olsen, Oddleif
J2000
2410
Lørdag
Skogenhallen
Arena - Diskotekvakt
18:00
21:30
Olsen, Sheila
J2007
2029
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Olsen, Stian
J2005
5358
Lørdag
Kringsjåhallen bane 1
Banesekretariat
11:00
14:15
Olsen, Stian
J2005
1040
Lørdag
Hammartun skole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Olsen, Tore
J2007
7112
Lørdag
Krinsgjåhallen
Arena - Parkering
12:00
17:00
Olstad, Kjetil
G2009
7114
Søndag
Krinsgjåhallen
Arena - Parkering
07:00
11:00
Olstad, Kjetil
G2009
1008
Fredag
Røyslimoen skole
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Ommedal, Torunn
G2005
2105
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
07:30
12:30
OReilly, Richard
G2007
2122
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
07:30
12:30
OReilly, Richard
G2007
3333
Søndag
HÃ¥kons Hall+Kristins Hall
Servering - Allround
12:00
19:00
Owren, Bjønne
G2005
1087
Lørdag
Jørstadmoen Skole
Innkvartering - Skolevakt
14:45
23:00
Owren, Fredrik
G2005
1045
Lørdag
Ekrom skole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Owren, Henning
J2008
P
1060
Søndag
Søre Aal Barneskole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Paulsen, Dag-Øyvind
G2008
3045
Lørdag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
16:00
21:00
Paulsen, Nina Beate
G2008
5370
Lørdag
Kringsjåhallen bane 1
Banesekretariat
11:00
14:15
Pedersen, Astrid
J2010
3021
Søndag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
12:00
16:00
Pedersen, Gunn Mona
G2002
3035
Lørdag
Kristins Hall
servering - Kiosk
07:00
12:00
Pedersen, Gunn Mona
G2002
5211
Lørdag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
07:15
10:00
Pettersen, Andreas
G2002
2501
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Arena-Lege
07:00
13:30
Pettersen, Ellen
G2002
2505
Søndag
HÃ¥kons Hall
Arena-Lege
13:00
19:15
Pettersen, Ellen
G2002
4310
Søndag
HÃ¥kons Hall
Resultatservice
13:00
19:00
Pettersen, Raymond
G2002
1057
Søndag
Hammartun skole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Prekop, Marian
G2009
R
4202
Fredag
HÃ¥kons Hall
Speaker
17:30
20:30
Reichelt, Mette Villand
J2003
4211
Søndag
HÃ¥kons Hall
Speaker
07:00
11:15
Reichelt, Mette Villand
J2003
2115
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Arena - Vakter
17:00
21:30
Reichelt, Ole Jacob
J2003
5106
Fredag
HÃ¥kons Hall bane 3
Banesekretariat
17:30
20:30
Reistad, Ida Marie
J2003
4206
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Speaker
07:00
12:00
Reistad, Ole Bertil
J2003
4215
Søndag
HÃ¥kons Hall
Speaker
14:45
19:00
Reistad, Ole Bertil
J2003
3128
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:00
11:00
Reistad, Wenche
J2003
3055
Søndag
Kristins Hall
servering - Kiosk
11:30
16:00
Rekslen, Jan Erik
J2002
5366
Fredag
Kringsjåhallen bane 1
Banesekretariat
17:30
20:30
Rekslen, Karen Emine
J2002
1010
Fredag
Smestad ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Rekslen, Mona
J2002
2130
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
16:30
19:00
Rekslen, Mona
J2002
2202
Fredag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Hallsjef
17:00
20:30
Retterås, Anders
J2007
2207
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Hallsjef
14:00
23:00
Retterås, Anders
J2007
2211
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Hallsjef
07:00
13:00
Retterås, Anders
J2007
5008
Fredag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
17:00
21:15
Rezene Hatzey, Rahawa
G2009
5011
Lørdag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
11:00
14:30
Rezene Hatzey, Rahawa
G2009
5015
Søndag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
11:30
15:30
Rezene Hatzey, Semhar
G2009
3207
Søndag
Kristins Hall
Servering - Grill
10:00
15:00
Riise, Hege
J2010
7214
Lørdag
Jorekstad
Arena - Vakter
07:00
11:30
Riise, Hege
J2010
1050
Fredag
Hammartun skole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Ringen, Gunn
J2002
3038
Lørdag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
11:00
14:30
Risdal, Anne Marthe
J2009
5112
Fredag
HÃ¥kons Hall bane 1
Banesekretariat
20:30
23:00
Rodwell, Camilla
J2002
3103
Lørdag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:00
11:00
Rodwell, Tone
J2002
3180
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:00
11:00
Rodwell, Tone
J2002
3061
Søndag
Kristins Hall
Servering - Grill
13:00
18:00
Rodwell, Wayne
J2002
3049
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
15:30
21:00
Rokseth, Mette
J2006
3202
Fredag
Kristins Hall
Servering - Grill
15:00
21:00
Rokseth, Mette
J2006
3208
Søndag
Kristins Hall
Servering - Grill
10:00
15:00
Rokseth, Mette
J2006
1027
Lørdag
Hammartun skole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Rolvsen, Bjørn Harald
J2002
5204
Lørdag
HÃ¥kons Hall bane 2
Banesekretariat
07:00
11:00
Rolvsen, Dina
J2002
5315
Søndag
HÃ¥kons Hall bane 1
Banesekretariat
11:00
15:15
Romsås, Eli
G2008
1073
Lørdag
Lillehammer Læringssenter
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Rorgemoen, Inger Lise
G2004
3048
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
15:00
21:00
Rud, Kjetil
J2008
5313
Søndag
Skogenhallen
Banesekretariat
07:00
11:30
Rud, Kjetil
J2008
4315
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Resultatservice
07:00
15:00
Rud, Rønnaug Sletten
G2007
4316
Søndag
HÃ¥kons Hall
Resultatservice
07:00
13:00
Rud, Rønnaug Sletten
G2007
2317
Fredag
Innkjøring rundkjøring Håkons Hall
Arena - Parkering
15:00
20:00
Rudin, Asle
ekstra
2339
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
13:00
Rudin, Asle
ekstra
1024
Fredag
Ã…retta ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Ruud, Tom Feldt
J2009
3079
Lørdag
Skogenhallen
servering - Kiosk
18:00
21:30
Rydjord, Britt
G2009
2349
Søndag
Krinsgjåhallen
Arena - Parkering
11:00
15:30
Rød, Kjetil
G2009
3113
Lørdag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
13:30
18:00
Rød, Kjetil
G2009
3003
Fredag
Krinsgjåhallen
Arena - Vakter
17:00
21:30
Rød, Mona
G2009
4103
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Hovedsekr. Økonomi
15:00
22:00
Røhne, Sigve
J2007
4109
Søndag
HÃ¥kons Hall
Hovedsekr. Økonomi
10:00
17:00
Røhne, Sigve
J2007
3145
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:00
11:00
Røislien, Kjersti
J2008
1031
Lørdag
Røyslimoen skole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Røislien, Knut
J2008
2344
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
14:00
18:00
Rønning, Jan Roger
G2006
7121
Lørdag
Jorekstad
Arena - Vakter
19:00
22:00
Rønning, Jan Roger
G2006
3077
Søndag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
16:00
20:00
Rønningen Terje
J2003
4210
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Speaker
16:30
20:30
Rønningen, Hans Olav
J2005
4214
Søndag
HÃ¥kons Hall
Speaker
11:00
15:00
Rønningen, Hans Olav
J2005
5101
Fredag
HÃ¥kons Hall bane 1
Banesekretariat
17:30
20:30
Rønningen, Ingrid
J2003
2127
Søndag
HÃ¥kons Hall
Arena - Vakter
15:30
20:00
Rønningen, Wenche
J2005
4052
Søndag
HÃ¥kons Hall
Premiering søndag
11:50
18:45
Røros, Anne Therese Syvertsen
J2007
3160
Fredag
Funksjonær kafe
Servering - MÃ¥ltider
15:30
19:30
Røros, Morten
J2007
S
2034
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Sagdalen, Arve
J2003
3026
Fredag
Kristins Hall
servering - Kiosk
17:00
19:30
Sagdalen, Arve
J2003
5363
Fredag
Ungdomshall
Banesekretariat
20:30
21:30
Sagdalen, Emma
J2002
3168
Fredag
Funksjonær kafe
Servering - MÃ¥ltider
19:00
23:00
Sagdalen, Odny
G2009
4209
Lørdag
Kristins Hall
Speaker
16:15
20:30
Sagdalen, Per
J2002
4213
Søndag
Kristins Hall
Speaker
10:45
14:45
Sagdalen, Per
J2002
5323
Søndag
Kringsjåhallen bane 1
Banesekretariat
11:00
14:15
Sagstuen, Laila
J2008
2046
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Salsten, Kristian Skjåk
Herrer
3175
Fredag
Funksjonær kafe
Servering - MÃ¥ltider
15:30
19:30
Sandodden, Irene
J2010
2134
Lørdag
Krinsgjåhallen
Arena - Vakter
13:00
18:00
Sandodden, Sven
J2010
3144
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
12:30
17:00
Scharp, Kristin Molteberg
G2007
2032
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Scharp, Lars Andrè
G2007
2050
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Scharp, Lars Andrè
G2007
2314
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
11:00
Scheie, Bodil Simensen
J2008
2325
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
16:00
20:00
Scheie, Bodil Simensen
J2008
3031
Fredag
Kristins Hall
servering - Kiosk
19:30
23:00
Scheie, BÃ¥rd
J2008
2102
Fredag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
18:00
23:30
Schulstok, Toril
G2007
3037
Lørdag
Kristins Hall
servering - Kiosk
08:00
13:00
Schultz Dam, Morten
J2010
7110
Lørdag
Krinsgjåhallen
Arena - Parkering
07:00
12:00
Schüller, Merete
G2006
3151
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
15:30
20:00
Seferovic, Armina
G2003
7116
Lørdag
Jorekstad
Arena - Vakter
14:00
19:00
Seferovic, Armina
G2003
3154
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
15:30
20:00
Seferovic, Vernesic
G2003
4110
Søndag
HÃ¥kons Hall
Hovedsekr. Økonomi
14:00
18:00
Simensen, Andreas
J2005
4115
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Hovedsekr. Økonomi
17:00
21:00
Simensen, Andreas
J2005
3328
Lørdag
Krinsgjåhallen
Arena - Vakter
07:30
13:00
Skamsar, Ann Christin
J2009
8001
Fredag
HÃ¥kons Hall
Dommer ansvarlige
17:00
23:00
Skamsar, Tage
J2009
2047
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Skaug, Kim Tajet
Herrer
5219
Lørdag
HÃ¥kons Hall bane 3
Banesekretariat
11:00
16:00
Skaug, Rikke Tajet
Kvinner
5306
Søndag
HÃ¥kons Hall bane 3
Banesekretariat
07:00
11:00
Skaug, Rikke Tajet
Kvinner
1021
Fredag
Røyslimoen skole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Skjellerudsveen, Kristian
J2009
2103
Fredag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
18:00
23:30
Skjåk, Kjetil
G2006
2194
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
07:30
12:30
Skjåk, Kjetil
G2006
2315
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
11:30
16:00
Skjåk, Tanja Carmen
G2006
2213
Lørdag
Krinsgjåhallen
Arena - Hallsjef
07:00
12:30
Skogen, Silje
J2009
2309
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
14:00
Skrugstad, KÃ¥re
G2006
1128
Lørdag
Jørstadmoen Skole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Skaar, Dina
J2003
3105
Lørdag
Funksjonær kafe
Servering - MÃ¥ltider
07:30
12:30
Skaar, Dina
J2003
2346
Fredag
Kristins Hall
Arena - Parkering
15:00
20:00
Slettmo, Bjørn
J2007
5025
Søndag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
07:00
12:00
Slettmo, Nathalia
J2007
3213
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
12:00
18:00
Sliper, Bodil
J2007
5002
Fredag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
17:00
21:15
Sliper, Bodil
J2007
3078
Lørdag
Kristins Hall
servering - Kiosk
19:00
23:59
Solbakken, Gina Bruseth
J2008
2204
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Hallsjef
07:00
14:00
Solbakken, Sigmund
G2001
2206
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Hallsjef
13:00
19:00
Solbakken, Sigmund
G2001
2221
Fredag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Hallsjef
20:30
23:30
Solbakken, Sigmund
G2001
5213
Lørdag
Skogenhallen
Banesekretariat
07:40
10:00
Solbakken, Sindre Leine
G2002
1004
Fredag
Ã…retta ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Solberg, Brit
J2001
2108
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Arena - Vakter
07:30
12:30
Solhjem, Bjørg E.
G2003
1033
Lørdag
Ã…retta ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Solvang, Rolf Erling
J2009
3005
Fredag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
19:30
23:00
Staum, Inger Lise
J2001
7115
Lørdag
Jorekstad
Arena - Vakter
11:30
15:00
Steinfinnsbø, Laila
J2003
2022
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Stensrud, Kjetil
J2002
5202
Lørdag
HÃ¥kons Hall bane 1
Banesekretariat
07:00
11:00
Stensrud, Mie Blegen
J2002
2116
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Arena - Vakter
17:00
21:30
Stokke, Hilde
J2002
2335
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
10:00
Stokke, Hilde
J2002
1028
Lørdag
Kringsjå skole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Stokke, Jan Olav
J2002
3164
Lørdag
Funksjonær kafe
Servering - MÃ¥ltider
16:00
21:00
Strandheim, May
J2007
3178
Lørdag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:00
11:00
Strandheim, Monika
J2007
2324
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
11:30
16:00
Strandheim, Odd Arne
J2007
7109
Fredag
Krinsgjåhallen
Arena - Parkering
17:00
21:00
Strandheim, Odd Arne
J2007
3321
Hele turneringa
HÃ¥kons Hall+Kristins Hall
Servering - Allround
08:00
20:00
Strandli, Trond vegard
J2009
5207
Lørdag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
07:00
11:00
Strøm, Christoffer
G2002
3210
Fredag
Kristins Hall
Servering - Grill
17:00
21:00
Stuksrud, Linda
J2005
3211
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
12:00
18:00
Stuksrud, Linda
J2005
5374
Søndag
Kringsjåhallen bane 1
Banesekretariat
07:30
11:00
Stutlien, Sukanya
J2004
2355
Søndag
HÃ¥kons Hall
Arena - Parkering
14:00
18:00
Stutlien, Svein Erik
J2004
1044
Lørdag
Ã…retta ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
14:45
23:00
Sunde, Thomas
J2009
3205
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
10:00
16:00
Svartor, Morten
G2005
3052
Søndag
Kristins Hall
servering - Kiosk
07:00
11:30
Svarverud, Grethe
J2008
5105
Fredag
HÃ¥kons Hall bane 3
Banesekretariat
17:30
20:30
Svedenborg, Andrea
J2003
2500
Fredag
HÃ¥kons Hall
Arena-Lege
18:00
23:00
Svedenborg, Gabriel
G2009
5014
Søndag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
07:15
11:30
Svedenborg, Stine
G2009
7120
Lørdag
Jorekstad
Arena - Vakter
19:00
22:00
Svedenborg, Stine
G2009
7117
Søndag
Jorekstad
Arena - Vakter
07:00
12:00
Sveen, Stig Atle
J2007
2451
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Arena - Diskotekvakt
19:30
23:59
Svensson, Frode
G2006
2008
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Svingen, HÃ¥vard
Herrer
1062
Søndag
Røyslimoen skole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Synnestvedt, Kristoffer
G2006
3110
Lørdag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
13:30
18:00
Syversen, Monika Sætherbø
G2008
3136
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
12:30
17:00
Syversen, Monika Sætherbø
G2008
9155
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Banesekretariat avløser
12:00
15:30
Szacinski, Gorm
G2005
2120
Søndag
HÃ¥kons Hall
Arena - Vakter
07:30
12:30
Sæbø, Gro Anita
J2007
2190
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Arena - Vakter
12:30
17:00
Sæbø, Gro Anita
J2007
2037
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Sæterdal, Hans Morten
J2002
5116
Fredag
HÃ¥kons Hall bane 3
Banesekretariat
20:30
23:00
Sæterdal, Venke Gjelbakken
J2002
3183
Fredag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
17:00
20:00
Sæther, Bjørn
G2009
5345
Fredag
Ungdomshall
Banesekretariat
17:30
20:30
Sæther, Eivind Sørsveen
G2003
1069
Lørdag
Hammartun skole
Innkvartering - Skolevakt
14:45
23:00
Sæther, Lene Cicilie
G2009
3004
Fredag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
19:45
23:00
Sætrom, Pål
J2008
3076
Søndag
Skogenhallen
servering - Kiosk
11:30
16:00
Sætrom, Pål
J2008
2310
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
14:00
20:00
Sørum, Asle
G2009
2354
Søndag
HÃ¥kons Hall
Arena - Parkering
13:00
18:00
Sørum, Asle
G2009
T
1090
Søndag
Jørstadmoen Skole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Tande Petersen, Elisabeth
J2010
2453
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Arena - Diskotekvakt
19:30
23:59
Tangnes, Ingunn
G2004
3203
Fredag
Kristins Hall
Servering - Grill
15:00
21:00
Teigen, Jo
J2004
2131
Søndag
HÃ¥kons Hall
Arena - Vakter
15:30
20:00
Tesfamichael, Hanne
J2004
2319
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
10:00
14:00
Tesfamichael, Hanne
J2004
3013
Lørdag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
14:30
17:45
Thaulow Petersen, Therese
G2008
5042
Søndag
Kristins Hall
servering - Kiosk
07:00
11:30
Thaulow Petersen, Therese
G2008
3206
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
10:00
15:00
Thomassen, Stig Roger
J2001
3217
Fredag
Kristins Hall
Servering - Grill
15:00
19:00
Thomassen, Stig Roger
J2001
5344
Fredag
Ungdomshall
Banesekretariat
17:30
20:30
Thoresen, Sondre
G2003
3041
Lørdag
Kristins Hall
servering - Kiosk
11:30
16:00
Thorsen, Tom
G2003
3053
Søndag
Kristins Hall
servering - Kiosk
07:00
11:30
Thorsen, Tom
G2003
3044
Lørdag
Kristins Hall
servering - Kiosk
19:00
23:59
Thorsen, Turid Hagen
G2003
3120
Lørdag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
12:00
19:00
Thorsrud, Lars
J2004
3174
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
11:00
18:00
Thorsrud, Lars
J2004
1080
Fredag
Kringsjå skole
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Tjernet, Tonje
G2007
2193
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
12:30
17:30
Tjernet, Tonje
G2007
2033
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Tofthagen, Kenneth
J2008
2136
Søndag
Krinsgjåhallen
Arena - Vakter
12:00
16:00
Tofthagen, Unn-Elisabeth
J2008
4302
Fredag
HÃ¥kons Hall
Resultatservice
17:00
23:00
Tollefsrud, Terje
ekstra
4304
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Resultatservice
11:30
21:00
Tollefsrud, Terje
ekstra
2301
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
11:30
Trettsveen, Roger
J2007
5020
Fredag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
19:45
23:00
Tronstad, Ann Magritt
J2007
5023
Lørdag
HÃ¥kons Hall
servering - Kiosk
11:30
16:00
Tronstad, Ann Magritt
J2007
5311
Søndag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
07:15
13:00
Trykket, Live
Kvinner
7202
Lørdag
Jorekstad
Banesekretariat
10:45
15:00
Trykket, Live
Kvinner
2331
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
16:00
20:00
Tvedt, Margrete
J2001
2334
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
10:00
Tvedt, Margrete
J2001
2330
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
16:00
20:00
Tvedt, Vegard
J2001
2336
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
10:00
Tvedt, Vegard
J2001
8005
Søndag
HÃ¥kons Hall
Dommer ansvarlige
08:00
13:00
Tyldum, Eva Veslemøy
J2009
1125
Fredag
Jørstadmoen Skole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Tyldum, Klaus
J2009
1023
Fredag
Lhmr vgs Nord
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Tøftum, Arne Martin
Herrer
2123
Søndag
HÃ¥kons Hall
Arena - Vakter
12:30
15:30
Tømte, Jan Åge
J2001
2192
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
07:30
12:30
Tømte, Jan Åge
J2001
2107
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Arena - Vakter
07:30
12:30
Tømte, Lene
J2001
U
3012
Lørdag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
14:30
17:45
Ugland, Jens Bjørner
J2008
5016
Søndag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
11:30
15:30
Ugland, Jens Bjørner
J2008
2329
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
16:00
20:00
Uglebakken, Ann Kristin
J2001
2333
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
10:00
Uglebakken, Ann Kristin
J2001
2328
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
16:00
20:00
Uglebakken, Vidar
J2001
2332
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
10:00
Uglebakken, Vidar
J2001
3130
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:00
11:00
Ulvåg, Rune
J2009
3329
Lørdag
Krinsgjåhallen
Arena - Vakter
13:00
18:00
Utne, Janeke Meyer
G2004
V
5239
Lørdag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
15:00
20:30
Van Dijk, Sarah Christine
Kvinner
5353
Søndag
Ungdomshall
Banesekretariat
07:00
11:30
Van Dijk, Sarah Christine
Kvinner
2214
Søndag
Krinsgjåhallen
Arena - Hallsjef
07:30
12:00
Van Zanten, Boris
G2008
2217
Lørdag
Krinsgjåhallen
Arena - Hallsjef
12:30
18:00
Van Zanten, Boris
G2008
8006
Fredag
HÃ¥kons Hall
Dommer ansvarlige
17:00
23:00
Venstad, Lene
J2008
5240
Lørdag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
15:00
20:30
Verkland, Katrine
Kvinner
5352
Søndag
Ungdomshall
Banesekretariat
07:00
11:30
Verkland, Katrine
Kvinner
5005
Søndag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
11:30
15:30
Vestrum, Stein Erik
J2009
5360
Lørdag
Kringsjåhallen bane 1
Banesekretariat
14:15
17:15
Vestrum, Stein Erik
J2009
2014
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Viker, HÃ¥kon
J2000
2030
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Viker, HÃ¥kon
J2000
1038
Lørdag
Kringsjå skole
Innkvartering - Skolevakt
14:45
23:00
Vingnesengen, Linda R.
G2009
5347
Lørdag
Ungdomshall
Banesekretariat
07:00
11:00
Voldsrud, Mathias
G2002
3152
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
12:30
18:00
Voldsrud, Svend Morten
G2002
5218
Lørdag
HÃ¥kons Hall bane 2
Banesekretariat
11:00
16:00
Vorkinn, Stine
Kvinner
5304
Søndag
HÃ¥kons Hall bane 2
Banesekretariat
07:00
13:00
Vorkinn, Stine
Kvinner
3119
Lørdag
Funksjonær kafe
Servering - MÃ¥ltider
12:00
17:00
Vaage, Nina
J2001
3165
Søndag
Funksjonær kafe
Servering - MÃ¥ltider
07:00
11:30
Vaage, Nina
J2001
3173
Søndag
Funksjonær kafe
Servering - MÃ¥ltider
14:30
18:30
Vaage, Nina
J2001
W
3219
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
12:00
18:00
Walkowiak, Justyna
J2006
7118
Søndag
Jorekstad
Arena - Vakter
12:00
16:30
Walkowiak, Przemystaw
J2006
3142
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:00
11:00
Wedum, Gunhild
G2004
3067
Lørdag
Skogenhallen
servering - Kiosk
13:45
17:15
Windisch, Frank
J2008
3073
Søndag
Skogenhallen
servering - Kiosk
06:45
11:30
Windisch, Frank
J2008
2409
Lørdag
Skogenhallen
Arena - Diskotekvakt
18:00
21:30
Windisch, Isabell
J2008
3109
Lørdag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
11:00
16:30
Worum, Kjersti
J2005
3177
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
11:00
16:00
Worum, Kjersti
J2005
3184
Fredag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
15:30
19:30
Worum, Kjersti
J2005
Y
2041
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Yttre, Ola
J2000
Ã
3126
Lørdag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:00
11:00
Ødegård, Annichen
G2004
2191
Fredag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
18:00
23:30
Ødegård, Håvard
G2004
5214
Lørdag
Skogenhallen
Banesekretariat
07:40
10:00
Ødegård, Tor Ivar Mangune
G2002
3185
Fredag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
17:00
20:00
Ødeli, Erik
G2004
7206
Søndag
Jorekstad
Banesekretariat
07:00
11:00
Ødeli, Erik
G2004
7113
Lørdag
Krinsgjåhallen
Arena - Parkering
12:00
17:00
Østensen, Camilla
J2009
3141
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:00
11:00
Østensen, Rune
J2009
5236
Lørdag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
16:00
20:30
Østensen, Rune
J2009
3066
Lørdag
Skogenhallen
servering - Kiosk
07:15
10:30
Østerbø, Emma Kristina
J2009
5000
Søndag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
07:15
11:30
Østerbø, Emma Kristina
J2009
2459
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Arena - Diskotekvakt
19:30
23:59
Østerbø, Ole Petter
J2009
3163
Lørdag
Funksjonær kafe
Servering - MÃ¥ltider
12:00
17:00
Østerud, Tone
J2002
1022
Fredag
Smestad ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Østerud, Trond
J2002
5040
Lørdag
Kristins Hall
servering - Kiosk
12:00
17:00
Ã…gnes, Stein
G2005
A
1058
Søndag
Kringsjå skole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Aaheim, Odd Inge
G2007
5201
Lørdag
HÃ¥kons Hall bane 1
Banesekretariat
07:00
11:00
Aanstad, Anna
J2002
3118
Lørdag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:00
11:00
Aanstad, Elin
J2002
3153
Søndag
Kristins Hall
Servering - MÃ¥ltider
06:00
11:00
Aanstad, Elin
J2002
5109
Fredag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
17:30
20:30
Aasen, Ane Viktoria Skaar
J2003
2027
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Aasen, Magnus
J2003
2125
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
12:30
16:30
Aasen, Stig Morten
G2009
Ã
4106
Lørdag
HÃ¥kons Hall
Hovedsekr. Økonomi
14:00
21:00
Ã…sheim, Lena
G2002
4107
Søndag
HÃ¥kons Hall
Hovedsekr. Økonomi
07:00
14:00
Ã…sheim, Lena
G2002
5330
Søndag
HÃ¥kons Hall bane 1
Banesekretariat
15:15
19:15
Ã…sheim, Lena
G2002