Vaktliste - Funksjonærer 2024
Utskriftsvennlig side
Sist oppdatert 24.04.2019 23:24:17.
Søk:
(Jokertegn:
?*
)
Totalt
684
vakter
Vaktnr
Dag
Sted
Funksjon
Start
Slutt
Navn
Lag
Funksjon: Arena - Diskotekvakt
2407
Lørdag
Skogenhallen
Arena - Diskotekvakt
18:00
21:30
Hytten, Rune
J2009
2409
Lørdag
Skogenhallen
Arena - Diskotekvakt
18:00
21:30
Windisch, Isabell
J2008
2410
Lørdag
Skogenhallen
Arena - Diskotekvakt
18:00
21:30
Olsen, Sheila
J2007
2411
Lørdag
Skogenhallen
Arena - Diskotekvakt
18:00
21:30
Bugge, Elvin
J2008
2450
Lørdag
Håkons Hall
Arena - Diskotekvakt
19:30
23:59
Johansson, Agnetha
J2009
2451
Lørdag
Håkons Hall
Arena - Diskotekvakt
19:30
23:59
Svensson, Frode
G2006
2453
Lørdag
Håkons Hall
Arena - Diskotekvakt
19:30
23:59
Tangnes, Ingunn
G2004
2459
Lørdag
Håkons Hall
Arena - Diskotekvakt
19:30
23:59
Østerbø, Ole Petter
J2009
Funksjon: Arena - Hallsjef
2201
Fredag
Håkons Hall
Arena - Hallsjef
20:30
23:30
Dissen, Jørn
J2010
2202
Fredag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Hallsjef
17:00
20:30
Retterås, Anders
J2007
2203
Lørdag
Håkons Hall
Arena - Hallsjef
07:00
14:00
Madahar, Gurmit S.
ekstra
2204
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Hallsjef
07:00
14:00
Solbakken, Sigmund
G2001
2205
Søndag
Håkons Hall
Arena - Hallsjef
07:00
13:00
Dissen, Jørn
J2010
2206
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Hallsjef
13:00
19:00
Solbakken, Sigmund
G2001
2207
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Hallsjef
14:00
23:00
Retterås, Anders
J2007
2208
Fredag
Håkons Hall
Arena - Hallsjef
17:00
20:30
Madahar, Gurmit S.
ekstra
2211
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Hallsjef
07:00
13:00
Retterås, Anders
J2007
2212
Fredag
Krinsgjåhallen
Arena - Hallsjef
17:00
21:30
Knestang, Morten
J2009
2213
Lørdag
Krinsgjåhallen
Arena - Hallsjef
07:00
12:30
Skogen, Silje
J2009
2214
Søndag
Krinsgjåhallen
Arena - Hallsjef
07:30
12:00
Van Zanten, Boris
G2008
2215
Lørdag
Håkons Hall
Arena - Hallsjef
14:00
23:00
Dissen, Jørn
J2010
2216
Søndag
Håkons Hall
Arena - Hallsjef
13:00
19:00
Madahar, Gurmit S.
ekstra
2217
Lørdag
Krinsgjåhallen
Arena - Hallsjef
12:30
18:00
Van Zanten, Boris
G2008
2218
Søndag
Krinsgjåhallen
Arena - Hallsjef
12:00
15:30
Knestang, Morten
J2009
2219
Lørdag
Øyerhallen
Arena - Hallsjef
09:00
17:00
Kramprud, Knut
G2005
2220
Søndag
Øyerhallen
Arena - Hallsjef
08:00
14:00
Kramprud, Knut
G2005
2221
Fredag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Hallsjef
20:30
23:30
Solbakken, Sigmund
G2001
2222
Lørdag
Jorekstad
Arena - Hallsjef
07:00
17:00
Ellingsen, Espen
G2002
Funksjon: Arena - Parkering
2301
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
11:30
Trettsveen, Roger
J2007
2302
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
11:30
Johansen, Arne Emil
G2003
2303
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
11:30
Knarrum, Vebjørn
J2009
2304
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
11:30
Mæhlum, Ole Birger
J2003
2305
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
11:30
Mørch, Nina Guldhaug
J2009
2306
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
11:30
Forseth, Jeanette Løseth
J2008
2307
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
11:30
Langløkken, Kari
J2008
2308
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
11:30
Olsen, Oddleif
J2000
2309
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
14:00
Skrugstad, Kåre
G2006
2310
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
14:00
20:00
Sørum, Asle
G2009
2311
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
10:00
14:00
Larsen, Mette Fjeldstad
J2000
2312
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
10:00
14:00
Hoven, Hilde
J2009
2313
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
10:00
14:00
Lien, Marit
J2008
2314
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
11:00
Scheie, Bodil Simensen
J2008
2315
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
11:30
16:00
Skjåk, Tanja Carmen
G2006
2316
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
10:00
14:00
Fotballaget v/ Geir Kjølgård
ekstra
2317
Fredag
Innkjøring rundkjøring Håkons Hall
Arena - Parkering
15:00
20:00
Rudin, Asle
ekstra
2318
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
11:30
16:00
Farsund, Monica Terese
J2010
2319
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
10:00
14:00
Tesfamichael, Hanne
J2004
2320
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
10:00
14:00
Larsen, Peter Khart
J2006
2321
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
10:00
14:00
Klauset, Lars Rikard
J2002
2322
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
11:30
16:00
Dalheim, Ketil
G2005
2323
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
11:30
16:00
Børresen, Stig
J2003
2324
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
11:30
16:00
Strandheim, Odd Arne
J2007
2325
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
16:00
20:00
Scheie, Bodil Simensen
J2008
2326
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
16:00
20:00
Egset, Sigurd
J2009
2327
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
16:00
20:00
Mathiesen, Anders
G2006
2328
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
16:00
20:00
Uglebakken, Vidar
J2001
2329
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
16:00
20:00
Uglebakken, Ann Kristin
J2001
2330
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
16:00
20:00
Tvedt, Vegard
J2001
2331
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
16:00
20:00
Tvedt, Margrete
J2001
2332
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
10:00
Uglebakken, Vidar
J2001
2333
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
10:00
Uglebakken, Ann Kristin
J2001
2334
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
10:00
Tvedt, Margrete
J2001
2335
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
10:00
Stokke, Hilde
J2002
2336
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
10:00
Tvedt, Vegard
J2001
2337
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
10:00
Mathiesen, Anders
G2006
2338
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
10:00
Berg, Jørgen
J2010
2339
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
13:00
Rudin, Asle
ekstra
2340
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
14:00
18:00
Mæhlum, Ole Birger
J2003
2341
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
14:00
18:00
Olsen, Oddleif
J2000
2342
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
14:00
18:00
Fotballaget v/ Geir Kjølgård
ekstra
2344
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
14:00
18:00
Rønning, Jan Roger
G2006
2345
Fredag
Kristins Hall
Arena - Parkering
15:00
20:00
Berg, Jørgen
J2010
2346
Fredag
Kristins Hall
Arena - Parkering
15:00
20:00
Slettmo, Bjørn
J2007
2347
Søndag
Krinsgjåhallen
Arena - Parkering
07:00
11:00
Børli, Hans Ingvald
J2005
2348
Søndag
Krinsgjåhallen
Arena - Parkering
11:00
15:30
Fagertun, Joakim R.
G2009
2349
Søndag
Krinsgjåhallen
Arena - Parkering
11:00
15:30
Rød, Kjetil
G2009
2350
Fredag
Håkons Hall
Arena - Parkering
17:00
21:00
Fotballaget v/ Geir Kjølgård
ekstra
2351
Fredag
Håkons Hall
Arena - Parkering
15:00
18:30
Jenssen, Knut Erik
G2001
2352
Fredag
Håkons Hall
Arena - Parkering
15:00
18:30
Edmonds, Avery
Herrer
2353
Lørdag
Håkons Hall
Arena - Parkering
16:00
20:00
Grønning, Hanne
J2010
2354
Søndag
Håkons Hall
Arena - Parkering
13:00
18:00
Sørum, Asle
G2009
2355
Søndag
Håkons Hall
Arena - Parkering
14:00
18:00
Stutlien, Svein Erik
J2004
2376
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
14:00
18:00
Forseth, Torgeir
G2009
7101
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
11:30
16:00
Lien, Marit
J2008
7103
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
11:30
16:00
Eide, Espen
J2009
7104
Lørdag
Kristins Hall
Arena - Parkering
11:30
16:00
Alsvik, Børge
J2010
7105
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
10:00
14:00
Egset, Sigurd
J2009
7107
Søndag
Kristins Hall
Arena - Parkering
07:00
10:00
Eikrem, Therese
J2002
7108
Fredag
Krinsgjåhallen
Arena - Parkering
17:00
21:00
Børli, Hans Ingvald
J2005
7109
Fredag
Krinsgjåhallen
Arena - Parkering
17:00
21:00
Strandheim, Odd Arne
J2007
7110
Lørdag
Krinsgjåhallen
Arena - Parkering
07:00
12:00
Schüller, Merete
G2006
7111
Lørdag
Krinsgjåhallen
Arena - Parkering
07:00
12:00
Longva, Thomas
J2010
7112
Lørdag
Krinsgjåhallen
Arena - Parkering
12:00
17:00
Olstad, Kjetil
G2009
7113
Lørdag
Krinsgjåhallen
Arena - Parkering
12:00
17:00
Østensen, Camilla
J2009
7114
Søndag
Krinsgjåhallen
Arena - Parkering
07:00
11:00
Olstad, Kjetil
G2009
Funksjon: Arena - Rigging
2001
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Lunder, Jermund
G2009
2002
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Bakke, Kristian Magnus
G1999
2003
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Bø, Simen
Herrer
2005
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Håveødegård, Stian
Herrer
2006
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Nereng, Morten
J2008
2007
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Grønhov, Even
Herrer
2008
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Svingen, Håvard
Herrer
2009
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Erlandsen, Terje
J2005
2010
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Martinsen, Vibeke
J2002
2012
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Mangrud, Magnus Sandvik
Herrer
2013
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Kalløkkebakken, Henrik
G1999
2014
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Viker, Håkon
J2000
2017
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Løkken, Stian
J2003
2020
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Kornby, Magnus
G2002
2021
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Høstmælingen, Arnt
J2006
2022
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Stensrud, Kjetil
J2002
2023
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Kvålshagen, Roar
J2002
2025
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Lunder, Jermund
G2009
2026
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Christiansen, Jørn
J2010
2027
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Aasen, Magnus
J2003
2028
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Linn, Johan
J2010
2029
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Olsen, Stian
J2005
2030
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Viker, Håkon
J2000
2031
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Løkken, Stian
J2003
2032
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Scharp, Lars Andrè
G2007
2033
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Tofthagen, Kenneth
J2008
2034
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Sagdalen, Arve
J2003
2035
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Barhaug, Martin
Herrer
2036
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Håvaldsrud, Stian
J2000
2037
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Sæterdal, Hans Morten
J2002
2038
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Erlandsen, Terje
J2005
2039
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Bakke, Jørgen Andreas
Herrer
2040
Søndag
Kristins Hall
Arena - Rigging
18:00
22:00
Nereng, Morten
J2008
2041
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Yttre, Ola
J2000
2042
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Bakken, Knut Henrik
G2000
2046
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Salsten, Kristian Skjåk
Herrer
2047
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Skaug, Kim Tajet
Herrer
2048
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Fjellengen, Dag Erik
J2002
2050
Torsdag
Kristins Hall
Arena - Rigging
17:00
22:00
Scharp, Lars Andrè
G2007
Funksjon: Arena - Vakter
2101
Fredag
Håkons Hall
Arena - Vakter
18:00
23:30
Brevik, Inger
J2002
2102
Fredag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
18:00
23:30
Schulstok, Toril
G2007
2103
Fredag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
18:00
23:30
Skjåk, Kjetil
G2006
2104
Fredag
Håkons Hall
Arena - Vakter
18:00
23:30
Nordengen, Geir Arne Larsen
J2010
2105
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
07:30
12:30
OReilly, Richard
G2007
2106
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
07:30
12:30
Andersen, Lene
J2009
2107
Lørdag
Håkons Hall
Arena - Vakter
07:30
12:30
Tømte, Lene
J2001
2108
Lørdag
Håkons Hall
Arena - Vakter
07:30
12:30
Solhjem, Bjørg E.
G2003
2110
Lørdag
Håkons Hall
Arena - Vakter
12:30
17:00
Nilsen, Ellen Knai
J2002
2111
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
12:30
17:30
Indregard, Pål Brekke
J2009
2112
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
12:30
17:30
Nilsen, Geir Vårdal
J2002
2113
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
17:30
23:00
Bueie, Elisabeth Lønning
G2007
2114
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
17:30
23:00
Kristiansen, Øystein
J2001
2115
Lørdag
Håkons Hall
Arena - Vakter
17:00
21:30
Reichelt, Ole Jacob
J2003
2116
Lørdag
Håkons Hall
Arena - Vakter
17:00
21:30
Stokke, Hilde
J2002
2119
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
07:30
12:30
Kamfjord, Vilde Harr
J2009
2120
Søndag
Håkons Hall
Arena - Vakter
07:30
12:30
Sæbø, Gro Anita
J2007
2121
Søndag
Håkons Hall
Arena - Vakter
07:30
12:30
Anfinsen, Bodil
J2004
2122
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
07:30
12:30
OReilly, Richard
G2007
2123
Søndag
Håkons Hall
Arena - Vakter
12:30
15:30
Tømte, Jan Åge
J2001
2124
Søndag
Håkons Hall
Arena - Vakter
12:30
15:30
Homlegård, Nils
J2005
2125
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
12:30
16:30
Aasen, Stig Morten
G2009
2126
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
12:30
16:30
Korsvold, Ida
J2004
2127
Søndag
Håkons Hall
Arena - Vakter
15:30
20:00
Rønningen, Wenche
J2005
2128
Søndag
Håkons Hall
Arena - Vakter
15:30
20:00
Johansen, Arne Emil
G2003
2130
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
16:30
19:00
Rekslen, Mona
J2002
2131
Søndag
Håkons Hall
Arena - Vakter
15:30
20:00
Tesfamichael, Hanne
J2004
2133
Lørdag
Krinsgjåhallen
Arena - Vakter
07:30
13:00
Kval, Annette
J2007
2134
Lørdag
Krinsgjåhallen
Arena - Vakter
13:00
18:00
Sandodden, Sven
J2010
2135
Søndag
Krinsgjåhallen
Arena - Vakter
08:00
12:00
Lønne, Kjell Ivar
G2008
2136
Søndag
Krinsgjåhallen
Arena - Vakter
12:00
16:00
Tofthagen, Unn-Elisabeth
J2008
2160
Søndag
Håkons Hall
Arena - Vakter
17:00
21:00
Martinsen, Svein-Roar
J2002
2161
Søndag
Håkons Hall
Arena - Vakter
17:00
21:00
Johansen, Per Martin
J2007
2162
Søndag
Håkons Hall
Arena - Vakter
17:00
21:00
Løvås, Tone
J2007
2163
Søndag
Håkons Hall
Arena - Vakter
17:00
21:00
Mæhlum, Torbjørn
J2008
2190
Lørdag
Håkons Hall
Arena - Vakter
12:30
17:00
Sæbø, Gro Anita
J2007
2191
Fredag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
18:00
23:30
Ødegård, Håvard
G2004
2192
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
07:30
12:30
Tømte, Jan Åge
J2001
2193
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
12:30
17:30
Tjernet, Tonje
G2007
2194
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
07:30
12:30
Skjåk, Kjetil
G2006
2195
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
12:30
16:30
Nilsen, Ellen Knai
J2002
2196
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arena - Vakter
16:30
19:00
Bråthen, Gaute
J2010
3003
Fredag
Krinsgjåhallen
Arena - Vakter
17:00
21:30
Rød, Mona
G2009
3328
Lørdag
Krinsgjåhallen
Arena - Vakter
07:30
13:00
Skamsar, Ann Christin
J2009
3329
Lørdag
Krinsgjåhallen
Arena - Vakter
13:00
18:00
Utne, Janeke Meyer
G2004
3330
Søndag
Krinsgjåhallen
Arena - Vakter
08:00
12:00
Fossmark, Kjetil
G2008
3331
Søndag
Krinsgjåhallen
Arena - Vakter
12:00
16:00
Alsvik, Børge
J2010
7115
Lørdag
Jorekstad
Arena - Vakter
11:30
15:00
Steinfinnsbø, Laila
J2003
7116
Lørdag
Jorekstad
Arena - Vakter
14:00
19:00
Seferovic, Armina
G2003
7117
Søndag
Jorekstad
Arena - Vakter
07:00
12:00
Sveen, Stig Atle
J2007
7118
Søndag
Jorekstad
Arena - Vakter
12:00
16:30
Walkowiak, Przemystaw
J2006
7120
Lørdag
Jorekstad
Arena - Vakter
19:00
22:00
Svedenborg, Stine
G2009
7121
Lørdag
Jorekstad
Arena - Vakter
19:00
22:00
Rønning, Jan Roger
G2006
7125
Lørdag
Jorekstad
Arena - Vakter
19:00
22:00
Løvås, Tone
J2007
7214
Lørdag
Jorekstad
Arena - Vakter
07:00
11:30
Riise, Hege
J2010
Funksjon: Arena-Lege
2500
Fredag
Håkons Hall
Arena-Lege
18:00
23:00
Svedenborg, Gabriel
G2009
2501
Lørdag
Håkons Hall
Arena-Lege
07:00
13:30
Pettersen, Ellen
G2002
2502
Lørdag
Håkons Hall
Arena-Lege
13:30
20:30
Mæhlum, Torbjørn
J2008
2504
Søndag
Håkons Hall
Arena-Lege
07:00
13:00
Dalheim, Ketil
G2005
2505
Søndag
Håkons Hall
Arena-Lege
13:00
19:15
Pettersen, Ellen
G2002
Funksjon: Arenavakt + nedrigg
2117
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arenavakt + nedrigg
16:30
22:00
Nygård, Sigurd
G2001
2129
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arenavakt + nedrigg
16:30
22:00
Bjorli Sæther, Markus
Herrer
7215
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Arenavakt + nedrigg
16:30
22:00
Brænden, Brage Anton
G2001
Funksjon: Banesekretariat avløser
9150
Lørdag
Håkons Hall
Banesekretariat avløser
08:30
14:00
Brubakken, Trine Lishagen
Kvinner
9151
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Banesekretariat avløser
08:30
14:00
Beck, Marita-Davida Komperud
Kvinner
9152
Lørdag
Håkons Hall
Banesekretariat avløser
14:00
20:00
Bjørnseth Johansen, Marte
Kvinner
9153
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Banesekretariat avløser
14:00
20:00
Bjorli Sæther, Markus
Herrer
9155
Lørdag
Kristins Hall + Ungdomshall
Banesekretariat avløser
12:00
15:30
Szacinski, Gorm
G2005
9156
Søndag
Håkons Hall
Banesekretariat avløser
08:00
14:00
Bågårud, Karoline
Kvinner
9157
Søndag
Kristins Hall + Ungdomshall
Banesekretariat avløser
08:00
14:00
Olimb, Ingvild
Kvinner
9158
Søndag
Håkons Hall
Banesekretariat avløser
14:00
19:00
Johansson, Hege
J2010
9159
Søndag
Håkons Hall
Banesekretariat avløser
14:00
19:00
Bakke, Silje Opseth
Kvinner
9160
Lørdag
Krinsgjåhallen
Banesekretariat avløser
09:00
13:30
Nilsen, Bjørnar
J2010
9161
Lørdag
Krinsgjåhallen
Banesekretariat avløser
13:30
18:00
Donkor, Hilde Mjell
J2010
9163
Søndag
Krinsgjåhallen
Banesekretariat avløser
09:30
14:30
Iversen, Øystein
G2005
Funksjon: Banesekretariat
5101
Fredag
Håkons Hall bane 1
Banesekretariat
17:30
20:30
Rønningen, Ingrid
J2003
5102
Fredag
Håkons Hall bane 1
Banesekretariat
17:30
20:30
Løkken, Elise
J2003
5103
Fredag
Håkons Hall bane 2
Banesekretariat
17:30
20:30
Mæhlum, Marte
J2003
5104
Fredag
Håkons Hall bane 2
Banesekretariat
17:30
20:30
Lien-Nasir, Ena Emilie
J2003
5105
Fredag
Håkons Hall bane 3
Banesekretariat
17:30
20:30
Svedenborg, Andrea
J2003
5106
Fredag
Håkons Hall bane 3
Banesekretariat
17:30
20:30
Reistad, Ida Marie
J2003
5107
Fredag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
17:30
20:30
Kristiansen, Hedda Amalie
J2003
5108
Fredag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
17:30
20:30
Håvemoen, Julie
J2003
5109
Fredag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
17:30
20:30
Aasen, Ane Viktoria Skaar
J2003
5110
Fredag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
17:30
20:30
Johansen, Iver
G2003
5111
Fredag
Håkons Hall bane 1
Banesekretariat
20:30
23:00
Brevik, Thea
J2002
5112
Fredag
Håkons Hall bane 1
Banesekretariat
20:30
23:00
Rodwell, Camilla
J2002
5113
Fredag
Håkons Hall bane 2
Banesekretariat
20:30
23:00
Dahl, Caroline Hagen
J2003
5114
Fredag
Håkons Hall bane 2
Banesekretariat
20:30
23:00
Martinsen, Marthe
J2002
5115
Fredag
Håkons Hall bane 3
Banesekretariat
20:30
23:00
Klauset, Emma
J2002
5116
Fredag
Håkons Hall bane 3
Banesekretariat
20:30
23:00
Sæterdal, Venke Gjelbakken
J2002
5117
Fredag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
20:30
23:00
Dalheim, Synnøve Rusten
G2005
5118
Fredag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
20:30
23:00
Frandsen, Tina
ekstra
5119
Fredag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
20:30
23:00
Lillelien, Åsne Brumoen
J2002
5120
Fredag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
20:30
23:00
Bjørhusdal, Kirsti
J2002
5201
Lørdag
Håkons Hall bane 1
Banesekretariat
07:00
11:00
Aanstad, Anna
J2002
5202
Lørdag
Håkons Hall bane 1
Banesekretariat
07:00
11:00
Stensrud, Mie Blegen
J2002
5203
Lørdag
Håkons Hall bane 2
Banesekretariat
07:00
11:00
Lund, Sara Bjorli
J2003
5204
Lørdag
Håkons Hall bane 2
Banesekretariat
07:00
11:00
Rolvsen, Dina
J2002
5205
Lørdag
Håkons Hall bane 3
Banesekretariat
07:00
11:00
Granli, Amalie Alvsåker
J2002
5206
Lørdag
Håkons Hall bane 3
Banesekretariat
07:00
11:00
Børresen, Ada
J2003
5207
Lørdag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
07:00
11:00
Strøm, Christoffer
G2002
5208
Lørdag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
07:00
11:00
Kornby, Sebastian
G2002
5211
Lørdag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
07:15
10:00
Pettersen, Andreas
G2002
5212
Lørdag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
07:15
10:00
Engen, Tobias
G2002
5213
Lørdag
Skogenhallen
Banesekretariat
07:40
10:00
Solbakken, Sindre Leine
G2002
5214
Lørdag
Skogenhallen
Banesekretariat
07:40
10:00
Ødegård, Tor Ivar Mangune
G2002
5215
Lørdag
Håkons Hall bane 1
Banesekretariat
11:00
16:00
Brendstuen, Vibeke
Kvinner
5216
Lørdag
Håkons Hall bane 1
Banesekretariat
11:00
16:00
Brænden, Aud Marie Aamodt
J2000
5217
Lørdag
Håkons Hall bane 2
Banesekretariat
11:00
16:00
Gruer, Caroline
Kvinner
5218
Lørdag
Håkons Hall bane 2
Banesekretariat
11:00
16:00
Vorkinn, Stine
Kvinner
5219
Lørdag
Håkons Hall bane 3
Banesekretariat
11:00
16:00
Skaug, Rikke Tajet
Kvinner
5220
Lørdag
Håkons Hall bane 3
Banesekretariat
11:00
16:00
Braathen, Anniken
Kvinner
5221
Lørdag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
11:00
16:00
Bakkemo, Kristina Albertsen
Kvinner
5222
Lørdag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
11:00
16:00
Furulund, Thea Marie B
Kvinner
5223
Fredag
Kringsjåhallen bane 1
Banesekretariat
17:30
20:30
Eidtmann, Nils
G2003
5224
Fredag
Kringsjåhallen bane 2
Banesekretariat
17:30
21:00
Bakke, Patrick
J2008
5225
Lørdag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
10:00
15:00
Jøingsli, Hanne Grete
Kvinner
5226
Lørdag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
10:00
15:00
Grindheim, Line
Kvinner
5227
Lørdag
Skogenhallen
Banesekretariat
10:00
14:00
Hansen, Pia
Kvinner
5228
Lørdag
Skogenhallen
Banesekretariat
10:00
14:00
Bakken, Knut Henrik
G2000
5229
Lørdag
Håkons Hall bane 1
Banesekretariat
16:00
20:30
Jensvoll, Anne Live
J2001
5230
Lørdag
Håkons Hall bane 1
Banesekretariat
16:00
20:30
Kittelstad, Silje
Kvinner
5231
Lørdag
Håkons Hall bane 2
Banesekretariat
16:00
20:30
Forseth, Torgeir
G2009
5232
Lørdag
Håkons Hall bane 2
Banesekretariat
16:00
20:30
Bakken, Knut Henrik
G2000
5233
Lørdag
Håkons Hall bane 3
Banesekretariat
16:00
20:30
Høistad, Tove
J2001
5234
Lørdag
Håkons Hall bane 3
Banesekretariat
16:00
20:30
Gruer, Marthe
Kvinner
5235
Lørdag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
16:00
20:30
Brevik, Knut
J2002
5236
Lørdag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
16:00
20:30
Østensen, Rune
J2009
5237
Lørdag
Kringsjåhallen bane 1
Banesekretariat
07:15
11:00
Kopperud, Thea
J2003
5238
Lørdag
Kringsjåhallen bane 2
Banesekretariat
07:15
11:15
Brønmo, Trond
J2007
5239
Lørdag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
15:00
20:30
Van Dijk, Sarah Christine
Kvinner
5240
Lørdag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
15:00
20:30
Verkland, Katrine
Kvinner
5241
Lørdag
Skogenhallen
Banesekretariat
14:00
16:45
Homlegård, Nils
J2005
5242
Lørdag
Skogenhallen
Banesekretariat
14:00
16:45
Korsvold, Ida
J2004
5301
Søndag
Håkons Hall bane 1
Banesekretariat
07:00
11:00
Brevik, Knut
J2002
5302
Søndag
Håkons Hall bane 1
Banesekretariat
07:00
11:00
Løkken, Linda Simonsen
J2003
5303
Søndag
Håkons Hall bane 2
Banesekretariat
07:00
13:00
Gruer, Marthe
Kvinner
5304
Søndag
Håkons Hall bane 2
Banesekretariat
07:00
13:00
Vorkinn, Stine
Kvinner
5305
Søndag
Håkons Hall bane 3
Banesekretariat
07:00
11:00
Bjørnseth Johansen, Marte
Kvinner
5306
Søndag
Håkons Hall bane 3
Banesekretariat
07:00
11:00
Skaug, Rikke Tajet
Kvinner
5307
Søndag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
07:15
11:30
Kupka, Karianne
J2001
5308
Søndag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
07:15
11:30
Klashaugen, Marthe Staum
J2001
5309
Søndag
Kringsjåhallen bane 1
Banesekretariat
07:45
11:00
Bråthen, Lisbet Haugen
J2009
5310
Søndag
Kringsjåhallen bane 2
Banesekretariat
07:30
11:30
Edvardsen, Njål
J2007
5311
Søndag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
07:15
13:00
Trykket, Live
Kvinner
5312
Søndag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
07:15
13:00
Hauglund, Marte Østli
Kvinner
5313
Søndag
Skogenhallen
Banesekretariat
07:00
11:30
Rud, Kjetil
J2008
5314
Søndag
Skogenhallen
Banesekretariat
07:00
11:30
Bueie, Henning
G2007
5315
Søndag
Håkons Hall bane 1
Banesekretariat
11:00
15:15
Romsås, Eli
G2008
5316
Søndag
Håkons Hall bane 1
Banesekretariat
11:00
15:15
Nergaard, Truls
J2007
5319
Søndag
Håkons Hall bane 3
Banesekretariat
11:00
15:15
Grindheim, Line
Kvinner
5320
Søndag
Håkons Hall bane 3
Banesekretariat
11:00
15:15
Braathen, Anniken
Kvinner
5321
Søndag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
11:30
15:35
Myklestad, Lise
G2005
5322
Søndag
Kristins Hall bane 1
Banesekretariat
11:30
15:35
Nygård, Anja
J2005
5323
Søndag
Kringsjåhallen bane 1
Banesekretariat
11:00
14:15
Sagstuen, Laila
J2008
5324
Søndag
Kringsjåhallen bane 2
Banesekretariat
11:30
15:30
Eisele, Eli Moen
G2007
5327
Søndag
Skogenhallen
Banesekretariat
11:30
15:30
Hansen, Pia
Kvinner
5328
Søndag
Skogenhallen
Banesekretariat
11:30
15:30
Bugge, Elvin
J2008
5329
Søndag
Håkons Hall bane 1
Banesekretariat
15:15
19:15
Jensvoll, Anne Live
J2001
5330
Søndag
Håkons Hall bane 1
Banesekretariat
15:15
19:15
Åsheim, Lena
G2002
5331
Søndag
Håkons Hall bane 2
Banesekretariat
13:00
19:15
Brubakken, Trine Lishagen
Kvinner
5332
Søndag
Håkons Hall bane 2
Banesekretariat
13:00
19:15
Gruer, Caroline
Kvinner
5333
Søndag
Håkons Hall bane 3
Banesekretariat
15:15
19:15
Larsen, Mette Fjeldstad
J2000
5334
Søndag
Håkons Hall bane 3
Banesekretariat
15:15
19:15
Høistad, Tove
J2001
5338
Søndag
Kringsjåhallen bane 1
Banesekretariat
11:00
14:15
Bjelle, Mariann
G2007
5339
Søndag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
13:00
17:35
Bakkemo, Kristina Albertsen
Kvinner
5340
Søndag
Kristins Hall bane 2
Banesekretariat
13:00
17:35
Furulund, Thea Marie B
Kvinner
5343
Søndag
Kringsjåhallen bane 2
Banesekretariat
11:30
15:30
Linn, Merethe
J2010
5344
Fredag
Ungdomshall
Banesekretariat
17:30
20:30
Thoresen, Sondre
G2003
5345
Fredag
Ungdomshall
Banesekretariat
17:30
20:30
Sæther, Eivind Sørsveen
G2003
5346
Lørdag
Ungdomshall
Banesekretariat
07:00
11:00
Hegner, Haakon Svendsen
G2002
5347
Lørdag
Ungdomshall
Banesekretariat
07:00
11:00
Voldsrud, Mathias
G2002
5348
Lørdag
Ungdomshall
Banesekretariat
11:00
18:00
Olimb, Ingvild
Kvinner
5349
Lørdag
Ungdomshall
Banesekretariat
11:00
18:00
Bågårud, Karoline
Kvinner
5352
Søndag
Ungdomshall
Banesekretariat
07:00
11:30
Verkland, Katrine
Kvinner
5353
Søndag
Ungdomshall
Banesekretariat
07:00
11:30
Van Dijk, Sarah Christine
Kvinner
5354
Søndag
Ungdomshall
Banesekretariat
11:30
16:00
Beck, Marita-Davida Komperud
Kvinner
5355
Søndag
Ungdomshall
Banesekretariat
11:30
16:00
Brendstuen, Vibeke
Kvinner
5358
Lørdag
Kringsjåhallen bane 1
Banesekretariat
11:00
14:15
Olsen, Stian
J2005
5359
Lørdag
Kringsjåhallen bane 2
Banesekretariat
11:15
14:45
Hytten, Rune
J2009
5360
Lørdag
Kringsjåhallen bane 1
Banesekretariat
14:15
17:15
Vestrum, Stein Erik
J2009
5361
Lørdag
Kringsjåhallen bane 2
Banesekretariat
14:45
17:45
Bjelle, Mariann
G2007
5362
Fredag
Ungdomshall
Banesekretariat
20:30
21:30
Magnus, Tuva
J2002
5363
Fredag
Ungdomshall
Banesekretariat
20:30
21:30
Sagdalen, Emma
J2002
5366
Fredag
Kringsjåhallen bane 1
Banesekretariat
17:30
20:30
Rekslen, Karen Emine
J2002
5367
Fredag
Kringsjåhallen bane 2
Banesekretariat
17:30
21:00
Mo, Ingrid
J2010
5368
Lørdag
Kringsjåhallen bane 1
Banesekretariat
07:15
11:00
Dalbø, Borghild
J2002
5369
Lørdag
Kringsjåhallen bane 2
Banesekretariat
07:15
11:15
Alhaug, Eivind
G2008
5370
Lørdag
Kringsjåhallen bane 1
Banesekretariat
11:00
14:15
Pedersen, Astrid
J2010
5371
Lørdag
Kringsjåhallen bane 2
Banesekretariat
11:15
14:45
Jensvoll, Anders
Herrer
5372
Lørdag
Kringsjåhallen bane 1
Banesekretariat
14:15
17:15
Bråthen, Lisbet Haugen
J2009
5373
Lørdag
Kringsjåhallen bane 2
Banesekretariat
14:45
17:45
Eisele, Eli Moen
G2007
5374
Søndag
Kringsjåhallen bane 1
Banesekretariat
07:30
11:00
Stutlien, Sukanya
J2004
5375
Søndag
Kringsjåhallen bane 2
Banesekretariat
07:30
11:30
Bertelsen, Synnøve
J2007
7200
Lørdag
Jorekstad
Banesekretariat
07:00
10:45
Mohmand, Razgul
G2001
7201
Lørdag
Jorekstad
Banesekretariat
07:00
10:45
Ellingsen, Petter Feiring
G2002
7202
Lørdag
Jorekstad
Banesekretariat
10:45
15:00
Trykket, Live
Kvinner
7203
Lørdag
Jorekstad
Banesekretariat
10:45
15:00
Hauglund, Marte Østli
Kvinner
7204
Lørdag
Jorekstad
Banesekretariat
15:00
18:00
Eriksen, Astrid
J2005
7205
Lørdag
Jorekstad
Banesekretariat
15:00
18:00
Bakke, Silje Opseth
Kvinner
7206
Søndag
Jorekstad
Banesekretariat
07:00
11:00
Ødeli, Erik
G2004
7207
Søndag
Jorekstad
Banesekretariat
07:00
11:00
Hermanrud,Inge
J2004
7208
Søndag
Jorekstad
Banesekretariat
11:00
15:30
Jøingsli, Hanne Grete
Kvinner
7209
Søndag
Jorekstad
Banesekretariat
11:00
15:30
Kittelstad, Silje
Kvinner
Funksjon: Dommer ansvarlige
8001
Fredag
Håkons Hall
Dommer ansvarlige
17:00
23:00
Skamsar, Tage
J2009
8003
Lørdag
Håkons Hall
Dommer ansvarlige
07:00
12:00
Dahl, Heidi Hagen
J2003
8005
Søndag
Håkons Hall
Dommer ansvarlige
08:00
13:00
Tyldum, Eva Veslemøy
J2009
8006
Fredag
Håkons Hall
Dommer ansvarlige
17:00
23:00
Venstad, Lene
J2008
8007
Lørdag
Håkons Hall
Dommer ansvarlige
12:00
17:00
Lo, Trine Aadalen
G2008
8009
Søndag
Håkons Hall
Dommer ansvarlige
13:00
20:00
Mjelde, Tor Kristian
J2010
8010
Lørdag
Håkons Hall
Dommer ansvarlige
17:00
21:15
Fossmark, Kjetil
G2008
Funksjon: Fotografering
9000
Hele turneringa
Alle steder
Fotografering
16:00
19:30
Andersen, Samuel
J2011
9001
Hele turneringa
Alle steder
Fotografering
16:00
19:30
Johansen, Gisle
ekstra
Funksjon: Hovedsekr. Økonomi
4001
Fredag
Håkons Hall
Hovedsekr. Økonomi
18:00
23:00
Arntzen, Marianne
J2005
4002
Fredag
Håkons Hall
Hovedsekr. Økonomi
14:00
18:00
Granlund, Merethe
G2004
4003
Fredag
Håkons Hall
Hovedsekr. Økonomi
15:00
21:00
Brubakken, Kristin
ekstra
4007
Lørdag
Håkons Hall
Hovedsekr. Økonomi
07:00
13:00
Hovland, Lisa Marie
Kvinner
4009
Lørdag
Håkons Hall
Hovedsekr. Økonomi
11:00
15:00
Granlund, Merethe
G2004
4010
Lørdag
Håkons Hall
Hovedsekr. Økonomi
12:00
16:00
Jota, Britt Jevne
J2005
4012
Lørdag
Håkons Hall
Hovedsekr. Økonomi
08:00
15:00
Hammerdal, Inger Johanne
J2007
4013
Søndag
Håkons Hall
Hovedsekr. Økonomi
15:00
19:00
Elvestad, Tone
J2008
4015
Søndag
Håkons Hall
Hovedsekr. Økonomi
09:00
16:00
Hovland, Lisa Marie
Kvinner
4016
Søndag
Håkons Hall
Hovedsekr. Økonomi
11:00
15:00
Jota, Britt Jevne
J2005
4017
Søndag
Håkons Hall
Hovedsekr. Økonomi
13:00
18:00
Lund, Aina Bjorli
J2003
4102
Fredag
Håkons Hall
Hovedsekr. Økonomi
16:00
21:00
Elvestad, Tone
J2008
4103
Lørdag
Håkons Hall
Hovedsekr. Økonomi
15:00
22:00
Røhne, Sigve
J2007
4104
Lørdag
Håkons Hall
Hovedsekr. Økonomi
10:00
15:00
Brubakken, Kristin
ekstra
4105
Lørdag
Håkons Hall
Hovedsekr. Økonomi
15:00
19:00
Lund, Aina Bjorli
J2003
4106
Lørdag
Håkons Hall
Hovedsekr. Økonomi
14:00
21:00
Åsheim, Lena
G2002
4107
Søndag
Håkons Hall
Hovedsekr. Økonomi
07:00
14:00
Åsheim, Lena
G2002
4108
Søndag
Håkons Hall
Hovedsekr. Økonomi
08:00
13:00
Arntzen, Marianne
J2005
4109
Søndag
Håkons Hall
Hovedsekr. Økonomi
10:00
17:00
Røhne, Sigve
J2007
4110
Søndag
Håkons Hall
Hovedsekr. Økonomi
14:00
18:00
Simensen, Andreas
J2005
4112
Fredag
Håkons Hall
Hovedsekr. Økonomi
17:00
22:00
Lund, Aina Bjorli
J2003
4113
Lørdag
Håkons Hall
Hovedsekr. Økonomi
13:00
17:00
Arntzen, Marianne
J2005
4114
Lørdag
Håkons Hall
Hovedsekr. Økonomi
08:00
13:00
Elvestad, Tone
J2008
4115
Lørdag
Håkons Hall
Hovedsekr. Økonomi
17:00
21:00
Simensen, Andreas
J2005
4117
Søndag
Håkons Hall
Hovedsekr. Økonomi
08:00
15:00
Hammerdal, Inger Johanne
J2007
Funksjon: Innkvartering - Skolevakt
1001
Fredag
Ekrom skole
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Bentdal, Elin
G2007
1002
Fredag
Hammartun skole
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Falkenberg, Annette
J2010
1003
Fredag
Hammartun skole
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Havn, Hege
J2003
1004
Fredag
Åretta ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Solberg, Brit
J2001
1006
Fredag
Søre Aal Barneskole
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Martinsen, Marit
ekstra
1007
Fredag
Lhmr vgs Nord
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Larsen, Espen
J2000
1008
Fredag
Røyslimoen skole
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Ommedal, Torunn
G2005
1009
Fredag
Røyslimoen skole
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Eggen, Kate Kristin
G2006
1010
Fredag
Smestad ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Rekslen, Mona
J2002
1011
Fredag
Smestad ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Ljotebø, Gunnar
G2009
1012
Fredag
Lhmr vgs Nord
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Bentdal, Magne
G2007
1013
Fredag
Kringsjå skole
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Løvberg, Sissel
J2004
1015
Fredag
Ekrom skole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Eriksen, Trond-Erik
G2007
1018
Fredag
Kringsjå skole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Martinsen, Svein-Roar
J2002
1019
Fredag
Søre Aal Barneskole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Jenssen, Elisabeth
G2001
1021
Fredag
Røyslimoen skole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Skjellerudsveen, Kristian
J2009
1022
Fredag
Smestad ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Østerud, Trond
J2002
1023
Fredag
Lhmr vgs Nord
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Tøftum, Arne Martin
Herrer
1024
Fredag
Åretta ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Ruud, Tom Feldt
J2009
1025
Lørdag
Ekrom skole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Bergum, Ivar
J2009
1027
Lørdag
Hammartun skole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Rolvsen, Bjørn Harald
J2002
1028
Lørdag
Kringsjå skole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Stokke, Jan Olav
J2002
1029
Lørdag
Søre Aal Barneskole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Brobakken, Ole Chr.
G2008
1031
Lørdag
Røyslimoen skole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Røislien, Knut
J2008
1032
Lørdag
Smestad ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Engen, Hege Anita
G2006
1033
Lørdag
Åretta ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Solvang, Rolf Erling
J2009
1034
Lørdag
Lhmr vgs Nord
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Bråthen, Michael
J2009
1035
Lørdag
Ekrom skole
Innkvartering - Skolevakt
14:45
23:00
Gudevang, Espen
J2009
1038
Lørdag
Kringsjå skole
Innkvartering - Skolevakt
14:45
23:00
Vingnesengen, Linda R.
G2009
1039
Lørdag
Søre Aal Barneskole
Innkvartering - Skolevakt
14:45
23:00
Mørch, Glenn
J2009
1040
Lørdag
Hammartun skole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Olsen, Tore
J2007
1041
Lørdag
Røyslimoen skole
Innkvartering - Skolevakt
14:45
23:00
Furuseth, Harald
G2006
1042
Lørdag
Smestad ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
14:45
23:00
Enger, Bodil
J2002
1043
Lørdag
Lhmr vgs Nord
Innkvartering - Skolevakt
14:45
23:00
Klinge, John Erik
J2002
1044
Lørdag
Åretta ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
14:45
23:00
Sunde, Thomas
J2009
1045
Lørdag
Ekrom skole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Owren, Henning
J2008
1048
Lørdag
Kringsjå skole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Langstrand, Hanne
G2009
1049
Lørdag
Søre Aal Barneskole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Martinsen, Marit
ekstra
1050
Fredag
Hammartun skole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Ringen, Gunn
J2002
1051
Lørdag
Røyslimoen skole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Golubovic, Davor
J2007
1052
Lørdag
Smestad ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Magnus, Sjur
J2002
1053
Lørdag
Lhmr vgs Nord
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Lo, Christian
G2008
1054
Lørdag
Åretta ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Flugsrud, Anders
J2008
1055
Søndag
Ekrom skole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Eide, Kristin Husom
J2009
1057
Søndag
Hammartun skole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Prekop, Marian
G2009
1058
Søndag
Kringsjå skole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Aaheim, Odd Inge
G2007
1060
Søndag
Søre Aal Barneskole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Paulsen, Dag-Øyvind
G2008
1061
Søndag
Lhmr vgs Nord
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Kopperud, Arnold
J2003
1062
Søndag
Røyslimoen skole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Synnestvedt, Kristoffer
G2006
1063
Søndag
Røyslimoen skole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Engesveen, Erik
G2007
1064
Søndag
Smestad ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Håvemoen, Bjørn
J2003
1065
Søndag
Smestad ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Evensen, Vegard
J2009
1066
Søndag
Lhmr vgs Nord
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Korten, Jens Uwe
G2007
1067
Søndag
Åretta ungdomsskole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Gjevre, Inge
J2009
1069
Lørdag
Hammartun skole
Innkvartering - Skolevakt
14:45
23:00
Sæther, Lene Cicilie
G2009
1072
Fredag
Lillehammer Læringssenter
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Bråthen, Gaute
J2010
1073
Lørdag
Lillehammer Læringssenter
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Rorgemoen, Inger Lise
G2004
1074
Lørdag
Lillehammer Læringssenter
Innkvartering - Skolevakt
14:45
23:00
Lillelien, Paul Kristian
J2002
1075
Lørdag
Lillehammer Læringssenter
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Brabrand, Ellen Hagen
G2005
1076
Søndag
Lillehammer Læringssenter
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Engh, Tonje Skomedal
G2005
1078
Fredag
Lillehammer Læringssenter
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Jørgensen, Håvard
J2001
1080
Fredag
Kringsjå skole
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Tjernet, Tonje
G2007
1086
Lørdag
Jørstadmoen Skole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Leine, Charlotte Ulven
G2005
1087
Lørdag
Jørstadmoen Skole
Innkvartering - Skolevakt
14:45
23:00
Owren, Fredrik
G2005
1090
Søndag
Jørstadmoen Skole
Innkvartering - Skolevakt
06:45
15:00
Tande Petersen, Elisabeth
J2010
1100
Lørdag
Kringsjå skole
Innkvartering - Skolevakt
18:00
21:30
Allum, Caroline
J2006
1122
Fredag
Jørstadmoen Skole
Innkvartering - Skolevakt
16:00
23:00
Kristiansen, Hege Beate Ø
J2003
1125
Fredag
Jørstadmoen Skole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Tyldum, Klaus
J2009
1128
Lørdag
Jørstadmoen Skole
Innkvartering - Skolevakt
22:45
07:00
Skaar, Dina
J2003
Funksjon: Innkvartering team
3402
Lørdag
Håkons Hall
Innkvartering team
08:00
16:00
Bakke, Asbjørn
G1999
3406
Søndag
Håkons Hall
Innkvartering team
08:00
12:00
Bakke, Asbjørn
G1999
3413
Fredag
Håkons Hall
Innkvartering team
16:00
21:00
Bakke, Asbjørn
G1999
Funksjon: Premiering søndag
4051
Søndag
Håkons Hall
Premiering søndag
11:50
18:45
Edvardsen, Bente Therese Chutko
J2007
4052
Søndag
Håkons Hall
Premiering søndag
11:50
18:45
Røros, Anne Therese Syvertsen
J2007
4053
Søndag
Håkons Hall
Premiering søndag
11:50
18:45
Høstmælingen, Heidi
G2008
Funksjon: Resultatservice
4301
Fredag
Håkons Hall
Resultatservice
17:00
23:00
Hammershaug, Ole Morten
G2005
4302
Fredag
Håkons Hall
Resultatservice
17:00
23:00
Tollefsrud, Terje
ekstra
4303
Lørdag
Håkons Hall
Resultatservice
07:00
15:00
Bjørkamo-Lien, Jon Arild
G2007
4304
Lørdag
Håkons Hall
Resultatservice
11:30
21:00
Tollefsrud, Terje
ekstra
4305
Lørdag
Håkons Hall
Resultatservice
15:00
20:45
Dahl, Hans Chr
J2003
4306
Søndag
Håkons Hall
Resultatservice
07:00
13:00
Fjeldbraaten, Bengt
J2007
4307
Søndag
Håkons Hall
Resultatservice
07:00
11:00
Buer, Marius Sunde
G2005
4308
Søndag
Håkons Hall
Resultatservice
13:00
19:00
Bjørkamo-Lien, Jon Arild
G2007
4309
Lørdag
Håkons Hall
Resultatservice
15:00
20:45
Fjeldbraaten, Bengt
J2007
4310
Søndag
Håkons Hall
Resultatservice
13:00
19:00
Pettersen, Raymond
G2002
4311
Fredag
Håkons Hall
Resultatservice
17:00
21:00
Hjelsvold, Nina
ekstra
4312
Lørdag
Håkons Hall
Resultatservice
07:00
21:00
Hjelsvold, Nina
ekstra
4313
Søndag
Håkons Hall
Resultatservice
07:00
19:00
Hjelsvold, Nina
ekstra
4314
Fredag
Håkons Hall
Resultatservice
17:00
21:00
Dahl, Hans Chr
J2003
4315
Lørdag
Håkons Hall
Resultatservice
07:00
15:00
Rud, Rønnaug Sletten
G2007
4316
Søndag
Håkons Hall
Resultatservice
07:00
13:00
Rud, Rønnaug Sletten
G2007
4317
Lørdag
Håkons Hall
Resultatservice
07:00
11:00
Buer, Marius Sunde
G2005
Funksjon: Servering - Allround
3313
Lørdag
Håkons Hall+Kristins Hall
Servering - Allround
14:00
20:00
Braadland, Bjørn Haakon
G2004
3321
Hele turneringa
Håkons Hall+Kristins Hall
Servering - Allround
08:00
20:00
Strandli, Trond vegard
J2009
3325
Lørdag
Håkons Hall+Kristins Hall
Servering - Allround
11:00
14:00
Brenno, Magne
G2004
3333
Søndag
Håkons Hall+Kristins Hall
Servering - Allround
12:00
19:00
Owren, Bjønne
G2005
3334
Fredag
Håkons Hall+Kristins Hall
Servering - Allround
16:00
21:00
Brenno, Magne
G2004
Funksjon: Servering - Grill
3047
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
15:00
21:00
Myrsveen, Lars
J2004
3048
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
15:00
21:00
Rud, Kjetil
J2008
3049
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
15:30
21:00
Rokseth, Mette
J2006
3060
Søndag
Kristins Hall
Servering - Grill
15:00
20:00
Farmen, Ole
J2009
3061
Søndag
Kristins Hall
Servering - Grill
13:00
18:00
Rodwell, Wayne
J2002
3062
Søndag
Kristins Hall
Servering - Grill
13:00
18:00
Engen, Tom Roger
J2005
3063
Søndag
Kristins Hall
Servering - Grill
15:00
20:00
Kornby, Merete S
G2002
3064
Søndag
Kristins Hall
Servering - Grill
14:00
20:00
Kristianstuen, Aina
G2005
3201
Fredag
Kristins Hall
Servering - Grill
15:00
21:00
Farmen, Ole
J2009
3202
Fredag
Kristins Hall
Servering - Grill
15:00
21:00
Rokseth, Mette
J2006
3203
Fredag
Kristins Hall
Servering - Grill
15:00
21:00
Teigen, Jo
J2004
3204
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
10:00
16:00
Kristianstuen, Aina
G2005
3205
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
10:00
16:00
Svartor, Morten
G2005
3206
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
10:00
15:00
Thomassen, Stig Roger
J2001
3207
Søndag
Kristins Hall
Servering - Grill
10:00
15:00
Riise, Hege
J2010
3208
Søndag
Kristins Hall
Servering - Grill
10:00
15:00
Rokseth, Mette
J2006
3209
Søndag
Kristins Hall
Servering - Grill
11:00
16:30
Bjørnvolden,Hanne
J2010
3210
Fredag
Kristins Hall
Servering - Grill
17:00
21:00
Stuksrud, Linda
J2005
3211
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
12:00
18:00
Stuksrud, Linda
J2005
3212
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
12:00
18:00
Kornby, Merete S
G2002
3213
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
12:00
18:00
Sliper, Bodil
J2007
3214
Søndag
Kristins Hall
Servering - Grill
10:00
15:00
Bruce, Jon Håvard
J2001
3216
Søndag
Kristins Hall
Servering - Grill
11:00
16:30
Leine, Thorleif
G2005
3217
Fredag
Kristins Hall
Servering - Grill
15:00
19:00
Thomassen, Stig Roger
J2001
3218
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
10:00
16:00
Hermanrud, Åse Randi
J2004
3219
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
12:00
18:00
Walkowiak, Justyna
J2006
3220
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
12:00
18:00
Jenssen, Bjørg
ekstra
3221
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
15:00
21:00
Homlegård, Silje
J2005
3223
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Grill
12:00
18:00
Jorddal, Torborg
G2005
3225
Søndag
Kristins Hall
Servering - Grill
14:00
19:00
Nordfjæren, Rita
G2004
Funksjon: servering - Kiosk
3001
Fredag
Håkons Hall
servering - Kiosk
15:30
20:00
Bjørhusdal, Eli
J2002
3002
Fredag
Håkons Hall
servering - Kiosk
15:30
20:00
Evensen, Øydis
G2006
3004
Fredag
Håkons Hall
servering - Kiosk
19:45
23:00
Sætrom, Pål
J2008
3005
Fredag
Håkons Hall
servering - Kiosk
19:30
23:00
Staum, Inger Lise
J2001
3006
Fredag
Håkons Hall
servering - Kiosk
19:30
23:00
Brabrand, Jørgen
G2005
3007
Lørdag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
06:45
11:00
Nygård, Eva Bueie
G2001
3008
Lørdag
Kristins Hall
servering - Kiosk
07:00
12:00
Kopperud, Liv Irene
J2003
3009
Lørdag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
06:45
11:00
Ellingsbø, Ingrid
G2008
3010
Lørdag
Håkons Hall
servering - Kiosk
07:00
11:30
Madahar, Gurnit K.
ekstra
3011
Lørdag
Håkons Hall
servering - Kiosk
11:30
16:00
Magnus, Astrid
J2002
3012
Lørdag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
14:30
17:45
Ugland, Jens Bjørner
J2008
3013
Lørdag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
14:30
17:45
Thaulow Petersen, Therese
G2008
3014
Lørdag
Håkons Hall
servering - Kiosk
14:30
19:00
Løkensgard Hoel, Oddmund
J2002
3015
Lørdag
Håkons Hall
servering - Kiosk
14:30
19:00
Lund, Hege Marit
J2003
3016
Søndag
Håkons Hall
servering - Kiosk
07:00
12:00
Klinge, Maria C
J2002
3017
Søndag
Håkons Hall
servering - Kiosk
07:00
12:00
Lund, Hege Marit
J2003
3020
Søndag
Håkons Hall
servering - Kiosk
12:00
16:00
Fostervoll, Aina
G2007
3021
Søndag
Håkons Hall
servering - Kiosk
12:00
16:00
Pedersen, Gunn Mona
G2002
3023
Søndag
Håkons Hall
servering - Kiosk
14:00
18:00
Ngo, Canh Ngoc
G2005
3024
Søndag
Håkons Hall
servering - Kiosk
16:00
20:00
Breivik, Trond
G2008
3025
Fredag
Kristins Hall
servering - Kiosk
15:30
19:30
Lauvålien, Annette
G2005
3026
Fredag
Kristins Hall
servering - Kiosk
17:00
19:30
Sagdalen, Arve
J2003
3027
Fredag
Kristins Hall
servering - Kiosk
15:30
19:30
Fostervoll, Erik
G2007
3030
Fredag
Kristins Hall
servering - Kiosk
19:30
23:00
Fostervoll, Erik
G2007
3031
Fredag
Kristins Hall
servering - Kiosk
19:30
23:00
Scheie, Bård
J2008
3035
Lørdag
Kristins Hall
servering - Kiosk
07:00
12:00
Pedersen, Gunn Mona
G2002
3037
Lørdag
Kristins Hall
servering - Kiosk
08:00
13:00
Schultz Dam, Morten
J2010
3038
Lørdag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
11:00
14:30
Risdal, Anne Marthe
J2009
3039
Lørdag
Kristins Hall
servering - Kiosk
12:00
16:00
Ellingsen, Rikke
J2010
3040
Lørdag
Kristins Hall
servering - Kiosk
12:00
16:00
Høstmælingen, Hogne
G2008
3041
Lørdag
Kristins Hall
servering - Kiosk
11:30
16:00
Thorsen, Tom
G2003
3042
Lørdag
Kristins Hall
servering - Kiosk
11:30
16:00
Gabrielsen, Torunn
G2007
3044
Lørdag
Kristins Hall
servering - Kiosk
19:00
23:59
Thorsen, Turid Hagen
G2003
3045
Lørdag
Håkons Hall
servering - Kiosk
16:00
21:00
Paulsen, Nina Beate
G2008
3046
Lørdag
Håkons Hall
servering - Kiosk
16:00
21:00
Larsen, Peter Khart
J2006
3051
Søndag
Kristins Hall
servering - Kiosk
13:00
16:00
Martinsen, Marit
ekstra
3052
Søndag
Kristins Hall
servering - Kiosk
07:00
11:30
Svarverud, Grethe
J2008
3053
Søndag
Kristins Hall
servering - Kiosk
07:00
11:30
Thorsen, Tom
G2003
3055
Søndag
Kristins Hall
servering - Kiosk
11:30
16:00
Rekslen, Jan Erik
J2002
3056
Søndag
Kristins Hall
servering - Kiosk
14:00
18:00
Madahar, Gurnit K.
ekstra
3057
Søndag
Kristins Hall
servering - Kiosk
11:30
16:00
Bjørhusdal, Eli
J2002
3065
Lørdag
Skogenhallen
servering - Kiosk
07:15
10:30
Kamfjord, Vilde Harr
J2009
3066
Lørdag
Skogenhallen
servering - Kiosk
07:15
10:30
Østerbø, Emma Kristina
J2009
3067
Lørdag
Skogenhallen
servering - Kiosk
13:45
17:15
Windisch, Frank
J2008
3068
Lørdag
Skogenhallen
servering - Kiosk
13:45
17:15
Nasir, Kadaffi
J2003
3069
Lørdag
Skogenhallen
servering - Kiosk
18:00
21:30
Flugsrud, Nina
J2008
3070
Lørdag
Skogenhallen
servering - Kiosk
18:00
21:30
Flø, Merethe
J2008
3071
Søndag
Skogenhallen
servering - Kiosk
06:45
11:30
Fredlund, Margrethe
G2008
3072
Søndag
Skogenhallen
servering - Kiosk
06:45
11:30
Allum, Caroline
J2006
3073
Søndag
Skogenhallen
servering - Kiosk
06:45
11:30
Windisch, Frank
J2008
3074
Søndag
Skogenhallen
servering - Kiosk
11:30
16:00
Nasir, Kadaffi
J2003
3075
Lørdag
Skogenhallen
servering - Kiosk
10:00
14:00
Lauvålien, Annette
G2005
3076
Søndag
Skogenhallen
servering - Kiosk
11:30
16:00
Sætrom, Pål
J2008
3077
Søndag
Håkons Hall
servering - Kiosk
16:00
20:00
Rønningen Terje
J2003
3078
Lørdag
Kristins Hall
servering - Kiosk
19:00
23:59
Solbakken, Gina Bruseth
J2008
3079
Lørdag
Skogenhallen
servering - Kiosk
18:00
21:30
Rydjord, Britt
G2009
5000
Søndag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
07:15
11:30
Østerbø, Emma Kristina
J2009
5001
Fredag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
17:00
21:15
Alver, Morten
J2010
5002
Fredag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
17:00
21:15
Sliper, Bodil
J2007
5003
Lørdag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
11:00
14:30
Bekkelund, Thor Brian
J2010
5005
Søndag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
11:30
15:30
Vestrum, Stein Erik
J2009
5008
Fredag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
17:00
21:15
Rezene Hatzey, Rahawa
G2009
5009
Lørdag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
06:45
11:00
Løkken, Anne Marie
J2009
5010
Lørdag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
14:30
17:45
Muller, Olav
J2009
5011
Lørdag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
11:00
14:30
Rezene Hatzey, Rahawa
G2009
5014
Søndag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
07:15
11:30
Svedenborg, Stine
G2009
5015
Søndag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
11:30
15:30
Rezene Hatzey, Semhar
G2009
5016
Søndag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
11:30
15:30
Ugland, Jens Bjørner
J2008
5019
Fredag
Håkons Hall
servering - Kiosk
15:30
20:00
Antonsen, Jon Eivind
G2006
5020
Fredag
Håkons Hall
servering - Kiosk
19:45
23:00
Tronstad, Ann Magritt
J2007
5021
Lørdag
Håkons Hall
servering - Kiosk
07:00
11:30
Andreassen, Henrik
J2008
5022
Lørdag
Håkons Hall
servering - Kiosk
07:00
11:30
Bertelsen, Synnøve
J2007
5023
Lørdag
Håkons Hall
servering - Kiosk
11:30
16:00
Tronstad, Ann Magritt
J2007
5024
Lørdag
Håkons Hall
servering - Kiosk
16:00
21:00
Eriksen, Heidi Øien
G2007
5025
Søndag
Håkons Hall
servering - Kiosk
07:00
12:00
Slettmo, Nathalia
J2007
5026
Søndag
Håkons Hall
servering - Kiosk
12:00
16:00
Nybakken, Frode
G2008
5027
Søndag
Håkons Hall
servering - Kiosk
16:00
20:00
Nordahl, Arlene
G2005
5029
Fredag
Kristins Hall
servering - Kiosk
19:30
23:00
Egset, Ingrid
J2009
5030
Lørdag
Kristins Hall
servering - Kiosk
07:00
12:00
Martinsen, Marit
ekstra
5040
Lørdag
Kristins Hall
servering - Kiosk
12:00
17:00
Ågnes, Stein
G2005
5041
Lørdag
Kristins Hall
servering - Kiosk
17:00
22:00
Fredlund, Margrethe
G2008
5042
Søndag
Kristins Hall
servering - Kiosk
07:00
11:30
Thaulow Petersen, Therese
G2008
5044
Lørdag
Skogenhallen
servering - Kiosk
10:00
14:00
Bendiksen, Ingrid
J2008
5045
Lørdag
Skogenhallen
servering - Kiosk
07:15
10:30
Bakke, Patrick
J2008
5047
Søndag
Krinsgjåhallen
servering - Kiosk
07:15
11:30
Langløkken, Kari
J2008
Funksjon: Servering - Måltider
3101
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:00
14:00
Backstrøm, Liv
J2006
3102
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:00
11:00
Kristiansen, Kate
J2001
3103
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:00
11:00
Rodwell, Tone
J2002
3104
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:00
11:00
Bekkemellem, Ann Hilde
G2004
3105
Lørdag
Funksjonær kafe
Servering - Måltider
07:30
12:30
Skaar, Dina
J2003
3106
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:00
11:00
Klashaugen, Jon
J2001
3107
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:00
11:00
Jevnesveen, Ingunn
ekstra
3108
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Måltider
13:30
18:00
Myrdal, Caroline
J2009
3109
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Måltider
11:00
16:30
Worum, Kjersti
J2005
3110
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Måltider
13:30
18:00
Syversen, Monika Sætherbø
G2008
3113
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Måltider
13:30
18:00
Rød, Kjetil
G2009
3114
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Måltider
13:30
18:00
Brænden, Aud Marie Aamodt
J2000
3115
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Måltider
13:30
18:00
Nylund, Veronica
J2006
3117
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:00
11:00
Krakk, Marianne
G2008
3118
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:00
11:00
Aanstad, Elin
J2002
3119
Lørdag
Funksjonær kafe
Servering - Måltider
12:00
17:00
Vaage, Nina
J2001
3120
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Måltider
12:00
19:00
Thorsrud, Lars
J2004
3121
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Måltider
13:30
19:00
Nyenget, Siri
J2004
3122
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Måltider
13:30
19:00
Eikrem, Therese
J2002
3123
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Måltider
13:30
19:00
Bergh, Sverre
G2007
3124
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:30
11:00
Nordahl, Arlene
G2005
3125
Lørdag
Funksjonær kafe
Servering - Måltider
16:00
21:00
Granli, Kristin
J2002
3126
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:00
11:00
Ødegård, Annichen
G2004
3127
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:00
11:00
Funderud, Kai
G2004
3128
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:00
11:00
Reistad, Wenche
J2003
3129
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:00
11:00
Bekkemellem, Ann Hilde
G2004
3130
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:00
11:00
Ulvåg, Rune
J2009
3131
Søndag
Funksjonær kafe
Servering - Måltider
07:00
11:30
Flø, Merethe
J2008
3132
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:00
11:00
Klashaugen, Jon
J2001
3133
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:00
11:00
Krakk, Marianne
G2008
3134
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:00
12:00
Backstrøm, Liv
J2006
3135
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
12:30
17:00
Kristiansen, Kate
J2001
3136
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
12:30
17:00
Syversen, Monika Sætherbø
G2008
3137
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
12:30
17:00
Muller, Olav
J2009
3139
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
12:30
17:00
Bergh, Sverre
G2007
3140
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
12:30
17:00
Nylund, Veronica
J2006
3141
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:00
11:00
Østensen, Rune
J2009
3142
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:00
11:00
Wedum, Gunhild
G2004
3143
Søndag
Funksjonær kafe
Servering - Måltider
11:00
15:00
Gai, Turid
J2009
3144
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
12:30
17:00
Scharp, Kristin Molteberg
G2007
3145
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:00
11:00
Røislien, Kjersti
J2008
3146
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
12:45
18:00
Fotballaget v/ Geir Kjølgård
ekstra
3147
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
15:30
20:00
Golubovic, Sladjana
J2007
3148
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
15:30
19:30
Knarrum, Vebjørn
J2009
3149
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
15:30
20:00
Myrdal, Caroline
J2009
3150
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
12:30
18:00
Donkor, Seth
J2010
3151
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
15:30
20:00
Seferovic, Armina
G2003
3152
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
12:30
18:00
Voldsrud, Svend Morten
G2002
3153
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:00
11:00
Aanstad, Elin
J2002
3154
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
15:30
20:00
Seferovic, Vernesic
G2003
3156
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:00
11:00
Halbakken, Lise
G2003
3160
Fredag
Funksjonær kafe
Servering - Måltider
15:30
19:30
Røros, Morten
J2007
3161
Fredag
Funksjonær kafe
Servering - Måltider
19:00
23:00
Blegen, Christine
J2002
3162
Lørdag
Funksjonær kafe
Servering - Måltider
07:30
12:30
Berge, Natalie
G2003
3163
Lørdag
Funksjonær kafe
Servering - Måltider
12:00
17:00
Østerud, Tone
J2002
3164
Lørdag
Funksjonær kafe
Servering - Måltider
16:00
21:00
Strandheim, May
J2007
3165
Søndag
Funksjonær kafe
Servering - Måltider
07:00
11:30
Vaage, Nina
J2001
3166
Søndag
Funksjonær kafe
Servering - Måltider
14:30
18:30
Blegen, Christine
J2002
3167
Fredag
Funksjonær kafe
Servering - Måltider
15:30
19:30
Kolvik, Tone
G2007
3168
Fredag
Funksjonær kafe
Servering - Måltider
19:00
23:00
Sagdalen, Odny
G2009
3169
Lørdag
Funksjonær kafe
Servering - Måltider
07:30
12:00
Nygård, Tor Morten
G2003
3170
Lørdag
Funksjonær kafe
Servering - Måltider
12:00
17:00
Kolvik, Tone
G2007
3171
Lørdag
Funksjonær kafe
Servering - Måltider
16:00
21:00
Håvemoen, Anita Oddny Kavli
J2003
3172
Søndag
Funksjonær kafe
Servering - Måltider
07:00
11:30
Brænden, Jo Are
G2001
3173
Søndag
Funksjonær kafe
Servering - Måltider
14:30
18:30
Vaage, Nina
J2001
3174
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
11:00
18:00
Thorsrud, Lars
J2004
3175
Fredag
Funksjonær kafe
Servering - Måltider
15:30
19:30
Sandodden, Irene
J2010
3176
Fredag
Funksjonær kafe
Servering - Måltider
19:00
23:00
Berge, Natalie
G2003
3177
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
11:00
16:00
Worum, Kjersti
J2005
3178
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:00
11:00
Strandheim, Monika
J2007
3179
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:00
11:00
Bjørklund, Arild
J2009
3180
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:00
11:00
Rodwell, Tone
J2002
3181
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
06:00
11:00
Haugen, Hege
J2005
3182
Fredag
Kristins Hall
Servering - Måltider
17:00
20:00
Backstrøm, Liv
J2006
3183
Fredag
Kristins Hall
Servering - Måltider
17:00
20:00
Sæther, Bjørn
G2009
3184
Fredag
Kristins Hall
Servering - Måltider
15:30
19:30
Worum, Kjersti
J2005
3185
Fredag
Kristins Hall
Servering - Måltider
17:00
20:00
Ødeli, Erik
G2004
3186
Lørdag
Kristins Hall
Servering - Måltider
13:30
19:00
Løvseth, Marthe Tøsse
J2010
3187
Søndag
Kristins Hall
Servering - Måltider
12:30
18:00
Bjørklund, Arild
J2009
3252
Søndag
Funksjonær kafe
Servering - Måltider
11:00
15:00
Granli, Kristin
J2002
3253
Søndag
Funksjonær kafe
Servering - Måltider
11:00
15:00
Delkhvaz, Omar
J2006
3254
Søndag
Funksjonær kafe
Servering - Måltider
15:00
19:00
Nygård, Ståle
G2001
3255
Lørdag
Funksjonær kafe
Servering - Måltider
07:00
09:00
Enger, Gisle
J2006
Funksjon: Speaker
4201
Fredag
Kristins Hall
Speaker
20:00
23:00
Hansen, Ole-Stian
J2005
4202
Fredag
Håkons Hall
Speaker
17:30
20:30
Reichelt, Mette Villand
J2003
4203
Fredag
Kristins Hall
Speaker
17:30
20:30
Kleiven, Jostein
J2005
4204
Fredag
Håkons Hall
Speaker
20:00
23:00
Holen, Rolf
ekstra
4205
Lørdag
Kristins Hall
Speaker
07:00
12:00
Brumoen, Gina
J2002
4206
Lørdag
Håkons Hall
Speaker
07:00
12:00
Reistad, Ole Bertil
J2003
4207
Lørdag
Håkons Hall
Speaker
11:45
17:00
Holen, Rolf
ekstra
4208
Lørdag
Kristins Hall
Speaker
11:30
16:30
Kleiven, Jostein
J2005
4209
Lørdag
Kristins Hall
Speaker
16:15
20:30
Sagdalen, Per
J2002
4210
Lørdag
Håkons Hall
Speaker
16:30
20:30
Rønningen, Hans Olav
J2005
4211
Søndag
Håkons Hall
Speaker
07:00
11:15
Reichelt, Mette Villand
J2003
4212
Søndag
Kristins Hall
Speaker
07:00
11:00
Kleiven, Jostein
J2005
4213
Søndag
Kristins Hall
Speaker
10:45
14:45
Sagdalen, Per
J2002
4214
Søndag
Håkons Hall
Speaker
11:00
15:00
Rønningen, Hans Olav
J2005
4215
Søndag
Håkons Hall
Speaker
14:45
19:00
Reistad, Ole Bertil
J2003
4216
Søndag
Kristins Hall
Speaker
14:30
17:40
Hansen, Ole-Stian
J2005